आधा तुरुन्त र आधा केली मिश्रण प्रयोग गरी तपाईंको पेस्टोमा बिस्तारै स्वस्थ हरियो काली चुचाउनुहोस्। तपाईं सम्भवतया फरक फरक पर्दैन। पिस्टो बनाउन धेरै कम तरिकाहरू छन्, त्यसैले सामग्रीहरूलाई तपाईंको मनपर्नेमा समायोजन गर्नुहोस्, र तपाईंको केले पिस्टो चन्कीको रूपमा वा तपाईँलाई मनपर्दो रूपमा सजिलै बनाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप केली (यदि तपाईले पूर्ण रूपमा भ्याम्याम कलेज पाउनुभयो भने, तपाईं त्यो प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, तर ताजा राम्रो छ)
- 1 कप तुलसी पातहरु (ताजा)
- 1-2 लौह लसुन
- 2 चम्मच
- पोषण खमीर (वा vegan पर्मेसन पनीर को विकल्प)
- 2/3 कप नट (पाइन नट पारंपरिक हुन्छन्, तर अखरोट र काजू पोर्चका विभिन्न प्रकारका लागि राम्रो छन्)
- 3-4 चम्मच जैतून का तेल
- 2 चम्मच नींबू रस (तातो सधैँ राम्रो छ)
- समुद्री सागर र ताजा कालो मिर्च स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा, केले, तुरुन्त, लसुन, पोषण खमीर र नटलाई मिलाउँदछ, ठुलो कटाई सम्म पुछ्दै।
- स्वेच्छाले ज्वरो तेल, नींबूको रस र धेरै नुन र कालो मिर्च जोड्नुहोस्, जबसम्म वांछित स्थिरता सम्म पुग्न सकिन्छ।
- पतलाको लागि, ससर पिस्टो थप जैतून का तेल वा अन्य तरल थप गर्नुहोस्।
तपाईंको केली पेस्टो संग के गर्ने निश्चित छैन, अब तपाईले पाउनुभएको छ? पेस्टो र ब्रेडक्रत्रमा टमाटरहरू भर्न यो प्रयोग गरेर प्रयास गर्नुहोस्, वा पेस्टो प्रयोग गर्न यी चार तरिकाहरू जाँच गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 79 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 21 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |