वाल चाँडै मशरूम, नींबूको रस, लसुन र वाइन संग, गुलाबी र अजमोरी संग सटूट हुन्छ।
चावल, आलु, वा नूडल्ससँग यो द्रुत र सजिलो वेभ डिश सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 देखि 1 1/4 पाउंड पतली veal scallops
- 2 चम्मच आटा
- ड्यास नमक
- ड्यास मिर्च
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 3 चम्मच मक्खन (विभाजित)
- 6 देखि 8 औंस मशरूम (कटाई)
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच नींबू ईश्वर
- 2 चम्मच ताजा नींबू रस
- 1 चम्मच ताजा गुलाबी (कटाई, या लगभग 1/2 चम्मच सूखे गुलाबी
- 2 चम्मच ताजा अजवा (कटाई)
- 2 चम्मच सुकेको स्याउ शराब
यसलाई कसरी बनाउने?
- ऊष्मा जैतूनको तेल र मदिराको दुई चम्मचमा हल्का उचालोमा।
- नमक र काली मिर्चसँग छिटो छिटो आटासँग हल्का धुलो।
- साउथ छिटो छिटो, एक पल्ट बारी। खरानी हुँदा प्यानबाट खाली हटाउनुहोस्।
- बाँकी 1 चम्मच मक्खन थप गर्नुहोस्; सेतु मशरूम सम्म निविदा र खैरो रंग सम्म।
- लसुन, नींबूको रस र घेरा, जडीबुटी र वाइन संग प्यानमा फिर्ता पछाडि थप्नुहोस्। कोट घुमाउनुहोस्; आवरण स्किलेट र लगभग 3 देखि 4 मिनेट सम्म उकालो।
- एक थालीमा पर्खाल गर्नुहोस्; चम्मच मशरूम र पैन drippings माथि को माथि।
4 सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
वाल स्टेकहरू कारमिल प्याजको साथ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 615 |
| कुल मोटा | 34 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 168 मिलीग्राम |
| सोडियम | 516 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 44 जी |