यो इटालियन क्लासिक, पेस्टोको पनीर-मुक्त कच्चा वेगा संस्करण हो, ताजा कच्ची तुलसी र अवकोडो संग। र यो सबको ईश्वरीय रूपमा छ। यद्यपि तपाईं पिस्टो बनाउन धेरै जडीबुटीहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, यो नुस्खा सबैभन्दा लोकप्रिय संस्करण हो जुन तुरुन्तै प्रयोग गर्दछ। यदि तपाईले केहि गर्न सक्नुहुन्छ भने जैतून को तेल संग केहि वा सबै को एकोकोडो को विकल्प ले सकते हो, तर तपाईंलाई शायद 4 देखि 6 चम्मच को आवश्यकता हुनेछ। यो चटनी कच्चा लोच नूडल्स र कच्चा वेगा भूमध्य सलाद संग राम्रो हुन्छ। वा हर्टी पाइन नट म्याकडामिया नट कच्चे पनीर सँगसँगै कच्चा पिज्जामा एक चटनीको रूपमा प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप तुलसी (कसले प्याक गरिएको)
- 2 चम्मच पाइन पागल
- 3/4 कप
- avocado (mashed)
- 1 चम्मच नींबू रस (ताजे निचोड)
- 1 चम्मच खमीर (
- पोषण )
- 1-2 लौह लसुन (कच्चा)
- 1/2 चम्मच नुन (समुद्री, वा स्वाद)
- 2 चम्मच पानी (आवश्यक भएमा)
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै प्रोमेन्टहरू खाना खाने प्रोसेसरको ब्लेंडरमा सँगै मिश्रण गर्नुहोस् जुन तपाईंको इच्छित स्थिरता सम्म पुग्न आवश्यक छ। तपाईंको स्वाद अनुसार पनि नींबूको रस र नुन समायोजन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 106 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 160 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 5 g |