प्रायः "क्रिसपी" चिकन विंग व्यंजनहरू गहिरो फ्राइरको लागि कल गर्छ, तर यो ठूलो "ओवन-फ्रिड" विधि सुन्दर रूपमा काम गर्दछ र धेरै सजिलो हुन्छ। यो चिपचिपा अदरक लसुन चिकन विंग नुस्खा एक मनमोहक बफेल चिकन पंखमा स्वादिष्ट मोडिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- चिकन पखेटाहरूको लागि:
- 5 पाउन्ड चिकन पखेटाहरू (2 खण्डहरू प्रत्येकमा कटौती गर्नुहोस्, विंग टिप खारेज गरियो)
- नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
- 2 चम्मच गर्म चटनी
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 1/1/1 कप कपडामा पुर्याउने
- 1 गैर-स्टिक क्यानोला तेल स्प्रे गर्न सक्दछ
- ग्लेजको लागि:
- 3 कुचल लसुन लौह
- 3 चम्मच अदरक (ताजा र पतला ग्रेटेड)
- वैकल्पिक: 1/4 चम्मच केनी मिर्च
- 1/2 कप चावल सिरका
- 1/2 कप प्याला भूरी शर्करा
- 2 चम्मच
- सोया सस
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 400 देखि एफ
- एक ठूलो मिश्रण कटोरा मा चिकन पंख राख्नुहोस्, र मौसम उचाई नमक र ताजा जमीन काली मिर्च संग। तातो चटनी र सब्जी तेल जोड्नुहोस्, र तुरुन्तै कोटलाई कोटमा टान्नुहोस्। ठूला प्लास्टिकको थलोमा आटा जोड्नुहोस्, पखेटाहरू थप गर्नुहोस् र राम्ररी हिलाउनुहोस्। कुखुराको पखेटालाई अँध्यारोमा पुर्याउनुपर्छ।
- दुई अर्ब शीट प्यान पन्नीको साथ राख्नुहोस्, र क्यानोला तेलसँग राम्ररी स्प्रे। प्यानमा तुरुन्तै चिकन पखेटाहरू वितरण गर्नुहोस्, र क्यानोला तेलको कोटमा पखेटाहरू स्प्रे गर्नुहोस्। 30 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, मुर्दाको पछाडि पखेटाहरू घुम्नुहोस् र खरानी र कुखुरा सम्म अर्को 30 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
- जबकि चिकन पखेटाहरू पाकिरहेका हुन्छन्, ब्लिज्जको अवयवहरू जोड्नुहोस् सससेनसम्म, र मध्यम गर्मीमा फोडा ल्याउँदछ। बन्द गर्नुहोस् र सुरक्षित गर्नुहोस्। जब चिकन प्यानहरू गरिन्छ, अझै तापनि सफा कटोरामा स्थानान्तर गर्नुहोस्, र ताला लगाएर राख्नुहोस्। जबसम्म सबै मुर्गीको पखेटाले राम्रोसँग लिन्छ, र एक सेवा गर्ने प्लेटफर्ममा स्थानान्तरण गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 840 |
| कुल मोटा | 55 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 27 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 190 मिलीग्राम |
| सोडियम | 493 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 62 g |