यो राम्रो तरिकाले अनुभवी चिकन र आलु र नूडल्स र एक सलाद वा भतीजे वेग्जियहरुको साथ ह्याक पकाउनुहोस्।
स्मोकी ham यस चिकन पुलाव को स्वाद जोड्छ। हमका पातलो स्लाइसहरू चिकन छाती हाल्नु र एक सजिलो खट्टा कडा सॉस संग टाढा छन्। थप बनावट र स्वादको लागि एक ब्रेडक्रत्र थप्नुहोस्।
अधिक घटक विचारहरू र सुझावहरूका लागि केही सुझावहरू पाठक टिप्पणीहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 बेकार चिकन स्तन हल
- नमक र काली मिर्च
- पेसाका स्वाद
- 6 पतली स्लाइसहरू हमा पकाएको
- 1/4 कप पिघल मक्खन
- 1 गर्न सक्छ (10 1/2 औंस) कमाना क्रीम मशरूम सूप
- 1 कप खट्टा क्रीम
- 1 गर्न सक्छन् (4 औंस) कटा हुआ मशरूम, सूखा
- 1 कप को नरम रोटीक्रोमहरू 2 चम्मच मक्खन मक्खन, वैकल्पिक संग फँस्यो
यसलाई कसरी बनाउने?
- हल्का मक्खन 2 1/2-क्वार्ट बेकिंग डिश। ओवनमा 350 डिग्री एफ
- नमक, काली मिर्च र पेपरिका संग चिकन स्तन हल
- तयार पाकिएको डिशमा हम स्लाइसहरू राख्नुहोस्; माथि हाम स्लाइसहरू संग चिकन स्तन हाल्छ। मक्खन मक्खन, सूप, खट्टा क्रीम र मशरूम; राम्रो लाग्यो।
- चिकन मा सूप र खट्टा क्रीम मिश्रण डालो।
- यदि वांछित भएमा, वैकल्पिक तितली रोटी कुकुरसँग छिराउनुहोस्।
- 350 मिनेटमा 45 मिनेट देखि 1 घण्टासम्म उठाउनुहोस्, वा कुखुराबाट पकाइएको हुन्छ।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- पनी बेकनको 8 देखि 12 स्ट्रिप्सको साथमा बदल्नुहोस्।
- बनाउनुहोस्: बिना बकिने कोसीकोल तयार पार्नुहोस्। क्यासेल को कवर गर्नुहोस र 12 घन्टा को लागि फ्रिज गर्नुहोस। बेकिंग भन्दा 20 मिनेट पहिले फ्रिजबाट क्यासेरो हटाउनुहोस्। निर्देशित रूपमा बेक गर्नुहोस्, क्यासरोल अझै ठुलो छ भने कम समयको अनुमति दिन्छ।
- केहि मक्खनमा 6 देखि 8 औंसको कटाई मशरूमहरू डिब्बाबंद मशरूम बदल्न।
- क्यासेरोल सम्पन्न गर्नु अघि पहिला पहिरोडडर, स्विस, वा पेमेसीन पनीर भर्ना थप्नुहोस्। पनीर पिघ्न बेकिंग जारी राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1586 |
| कुल मोटा | 104 जी |
| पागलिएको बोसो | 40 जी |
| असंतृप्त फैट | 37 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 521 मिलीग्राम |
| सोडियम | 649 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 137 g |