यो पारंपरिक परिष्करण सॉस क्यारोलिना शैली आकर्षित पोर्क को लागि एक अद्भुत संगोष्ठी हो। यसलाई छेउमा सेवा गरिन्छ ताकि तपाईं धेरै जसो वा सानो प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ जुन प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप साइडर सिरका
- 3 चम्मच ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच नमक
- 1 चम्मच केयेन
- 1 चम्मच लाल मिर्च फ्लेक्स
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सानो साउसेपमा प्लेस साइडर सिरका र ब्राउन शर्करा। एक चिसो सिमर सम्म चट्याउनुहोस् (फोडा नगर्नुहोस्), जबसम्म कुखुरा पलाउँछ, लगभग 3 देखि 5 मिनेट सम्म। शेष अवयवहरू थप्नुहोस् र थप 2 मिनेटका लागि सिम गर्नुहोस्।
2. चिसो हटाउनुहोस् गर्मीबाट र पूर्ण गरौं। तैयारी पछि 2 हप्ता सम्म फ्रिजमा एक वाटाइट कन्टेनर, जार वा बोतलमा सस भण्डार गर्नुहोस्। तथापि, सबै स्वादहरूलाई एकै ठाउँमा मिलाउन अनुमति दिन तयार पार्नु 24 घन्टा पछि चट्याउन प्रयोग गरिन्छ।
एक छेउमा ससको रूपमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 10 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 699 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |