तपाईं पोर्क पोर्क चोप्सहरू वा एक टेंडरलोन गइरहेका छन् भने, यो मज्जाले मूंगफली तेल (प्रतिस्थापनहरू उपलब्ध) र सोया सॉस जस्ता सामग्रीहरू छन् जसले यसलाई ठूलो स्वाद दिन्छ। यदि तपाईंले चाहानुहुन्छ भने तपाईंले तरल धूम्रपान छोड्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप / 60 एमएल मूंगफली तेल (प्रतिस्थापनका लागि निर्देशन हेर्नुहोस्)
- 1/4 कप / 60 एमएल सोया सॉस
- 2 चम्मच / 30 एमएल सिरका (balsamic)
- 1 चम्मच / 15 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- वैकल्पिक: 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल तरल हिकरी धुम्रपान
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 5 एमएल अदरक (ताजा जमीन, वा 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल अदरक पाउडर)
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर काली मिर्च (जमीन, कालो)
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै अवयवहरूलाई सानो कटोरा प्लास्टिक वा गिलास कटोरामा मिलाउनुहोस्। 5 मिनेटको लागि खडा हुनुहोस्। वनस्पति तेलको साथ मूंगफली तेल घटाउनुहोस्। यदि एलर्जीको चिन्ता छैन, तर स्वाद प्राथमिकता, 3 चम्मच / 45 मिलीलीटर वनस्पति तेल र 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर तिल तेल संयुक्त।
फ्रिजमा कम्तीमा 4-6 घण्टाको लागि जिप-शीर्ष थलोमा समुद्री साइड पोर्क चोप्स वा टेंडरलोइन। तपाईं पोर्क चपहरू, अचम्म र सबैको थोरै जलाउन सक्नुहुन्छ।
तिनीहरू फ्रीजरमा तीन महिना सम्म पुग्थे भने तपाईंले सील गर्नु अघि प्लास्टिकको थलो बाहिर सबै हावा जारी गर्नुभयो। कुकुरको रूपमा निर्देशित
यदि अगाडी अगाडी अचार बनाउनु, उडान तंग कंटेनरमा राख्नुहोस् र फ्रिजमा स्टोर गर्न 5 देखि 7 दिनको तयारी पछि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 62 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 32 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |