सुँगुरको यो ढिलो भुइँमा टाँस्ने शायद एक राम्रो पोर्कको रगत मध्ये एक हो जुन तपाईले कहिल्यै खान्नुहुनेछ। गुप्त ढिलो भुइँमा छ। भुटानमा ड्रिप प्यान राख्न सम्झनुहोस् ताकि तपाईं रसहरू समात्न सक्नुहुनेछ। प्यानमा केही पानी राख्नुहोस् त्यसैले यो सुक्छैन र खाना पकाउँदा तपाईं पोर्क टोन टाँस्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- पोर्क को 1 लीग, लगभग 10 पाउन्ड (4.5 किलोग्राम)
- 1 कप ब्राउन (240 एमएल) चिनी
- 1/4 कप (60 एमएल) सेब साइडर सिरका
- 1 चम्मच (15 एमएल) सूखे सरसफाई
- 1 चम्मच (5 एमएल) ग्राउंड लौह
- 2 चम्मच (10 एमएल) नमक
- 1 चम्मच (5 एमएल) काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. Preheat ग्रिल।
नमक र कालो मिर्च संग सिजन पोर्क। रोटिसरीमा एक मध्यम, अप्रत्यक्ष गर्मीमा पोर्क रोस्ट राख्नुहोस् र लगभग 4 घण्टा पकाउनुहोस् वा आन्तरिक तापमान 150 डिग्री एफ (65 डिग्री सेल्सियस) सम्म पुग्छ।
3. बीचमा, अन्य अवयवहरू मिलाउनुहोस् र पोर्कको अन्तिम 30 देखि 45 मिनेटमा पेर्कमा ब्रश राख्नुहोस्। एकपटक पोर्क रोस्टको सबैभन्दा ठूलो भागमा आन्तरिक तापमान 165 डिग्री पुग्छ, भुइँमा खसेको हुन्छ।
4. rotisserie बाट हटाउनुहोस्, एक प्लेलेट र ढीला तम्बूमा एल्यूमिनियम पन्नीमा राख्नुहोस्। कारखाना अघि 10 मिनेटको लागि भुटानी आराम गर्न दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1153 |
| कुल मोटा | 61 g |
| पागलिएको बोसो | 22 जी |
| असंतृप्त फैट | 26 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 394 मिलीग्राम |
| सोडियम | 753 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 123 g |