यदि तपाईं त्यो प्रामाणिक मेम्फिस-शैली स्वादको खोजी गर्दै हुनुहुन्छ भने अर्को हेर्नुहोस्। यो नुस्खाले एक स्वादिष्ट चटनीको साथमा एक सुन्दर रगलाई जोड्दछ जुन तपाईंले कहिल्यै गरेको स्वादको सबैभन्दा सानो सेट उत्पादन गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउंड / 1.3 किलो पोर्क स्पियररब्स
- रूबका लागि:
- 4 चम्मच / 20 एमएल पेपरिका
- 2 चम्मच / 10 एमएल नमक
- 2 चम्मच / 10 एमएल ताजा जमीन कालो मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल सेनी
- ससका लागि:
- 2 कप / 475 एमएल क्याचअप
- 2 कप / 475 एमएल कटा प्याज
- 1 कप / 240 एमएल रातो शराब सिरका
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1/4 कप / 60 एमएल पहेंलो सरसफाइ
- 1/2 कप / 120 एमएल ब्राउन शुगर, प्याकेड
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल लुइसियाना हट सॉस
यसलाई कसरी बनाउने?
1. रिबनको तलबाट झिल्ली हटाउन रिबन तयार पार्नुहोस्। कुनै ढीलो चर्को वा मासु छाड्नुहोस्।
2. धूम्रपान वा ग्रिल तयार गर्नुहोस्। तपाईं 4 देखि 6 घण्टाको लागि 225 डिग्री एफ / 110 डिग्री सेल्सियस को अनुसार तापमान तान्न चाहानुहुन्छ तदनुसार योजना हो। मेम्फिसको सिजन रिब्बले ग्रिल वा स्ोकरमा रमाउँछ र ठाउँ दिन्छ।
3. रिब्स खाना पकाउँदा, बार्बेक्यु सस तयार पार्नुहोस्: केचअप बाहेक सब केहि सँग मेल खान्छ। एक saucepan मा डालो र क्याचअप जोड्नुहोस्।
15 मिनेटको लागि कम गर्मीमा सिमाना गर्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
4. कुकुर रिब्स जब सम्म मासुको आन्तरिक तापमान करिब 185 डिग्री एफ / 85 डिग्री सम्म पुग्छ। बारबेक्यू सस संग ब्रश। लगभग 10 मिनेट पछि, पसिहरु खोल्नुहोस् र पकाउने प्रक्रियाको समयमा लगातार चटको साथ ब्रश गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 763 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,775 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 55 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 65 g |