यी सेब बारहरू सरल वेनिला झलकसँग समाप्त हुन्छन्। सलाखहरू कटाई सेबहरू र एक कडा टुक्रा टुक्रा मिश्रण संग तहमा छन्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कपले सबै उद्देश्यको आटा सिफित गर्यो
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 चम्मच नींबू ईश्वर
- 2/3 कप छोटो
- 1 अण्डा (थोपा पीडा)
- 4 तीखा सेब (खुबै, कोर, र कटाई, लगभग 2 कप)
- 3/4 कप दाग गरिएको शुगर
- 1 चम्मच दालचीनी
- 1 चम्मच दूध
- Vanilla Glaze को लागि:
- 2 कप कन्फेक्शनर्स 'शाइन
- 1 चम्मच प्लस 2 चम्मच दूध
- 1/2 चम्मच वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
अय्यूब आटा, 1/2 वटा कप शर्कु, नमक, र लेमन पिक्सेल। मिश्रणमा खाना खान नदिनुहोस्, त्यसपछि अण्डामा हलचल। क्रम्ब मिश्रणको आधा, लगभग 1/2 कप, एक तरितो 9-इन्च वर्ग पाक प्यानमा। एप्पल स्लाइसको साथ, 3/4 कप दाग गरिएको चीनी, र दालचीनी संग छिटो। दूधलाई बाँकी टुक्रा टुक्रा र चम्मचमा हिर्काउनुहोस् वा सेबमा छिर्नुहोस्। 45 मिनेटको लागि 375 डिग्री उठाउनुहोस्, जब सम्म सेबहरू निविदा नगर्नुहोस्।
सजिलो चमक संग फ्रस्ट।
झीलको लागि, 1 चिसो कन्फेक्शनर्सको शङ्क जोड्नुहोस् 1 चम्मच र 2 चम्मच दूध र 1/2 चम्मच वेनिला। आवश्यक पतला हुनुको लागी केहि बिसो दूध थप गर्नुहोस्। ठुलो सेतो सेब बारहरू।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 314 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 21 मिलीग्राम |
| सोडियम | 126 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 49 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |