एशियाई प्रेरित प्रेरित स्वादबाट धेरै आरेखण गर्दै, यो कोलोल कुनै पनि ग्रील्ड डिशको लागि अद्भुत अतिरिक्त छ। अर्को पक्षमा तपाईं चिकन, सुँगुर, वा बीफ फ्लैंक स्टेक ग्रिल अर्को पक्ष सलाद कोसिस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप (700 एमएल) नापा गोभी , कटाई
- 1 कप (240 एमएल) बोक चिया, टुक्रा
- 3 चम्मच (45 एमएल) मिठाई मिर्च, diced
- 1/4 कप (60 एमएल) चावल सिरका वा सेतो सिरका
- 1 चम्मच (15 एमएल) तिल तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
1. नापा गोभी, बोको चिया, र काली मिर्च सँगसँगै टाँस्नुहोस्। सिरका र तिलका तेलहरू मिलाउनुहोस्। गोभी को मिश्रण मा डालो र कोट मा टस
2. स्वादहरू मिश्रण गर्न एक घण्टाको लागि तुरुन्त सेवा गर्नुहोस् र सेवा गर्नु पहिले फेरि ट्रेस गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 48 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 23 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |