जब तपाईं केहि र तयारी गर्दै महान साइड डिश बनाउने एउटा सरल तरिका हो। यी प्याजहरू तपाईंको धूम्रपान गर्ने क्रममा कोलहरूमा पकाउन सकिन्छ, वा तपाईंको ग्रिलमा छेउमा। सुनिश्चित गर्नुहोस कि तपाईं एक स्वादिष्ट प्याज स्वादिष्ट बारबेक्यू सस संग प्रयोग गर्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 ठूलो विडलिया वा मीठा वाशिंगटन प्याज
- 1/4 कप / 60 एमएल बारबेक्यू सस
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याजको माथिल्लो र बाह्य छाला बन्द गर्नुहोस्। प्याजको माथिल्लो सानो कटोरा काट्नुहोस् र बारबेक्यू ससको 1 चम्मचमा राख्नुहोस्। एल्यूमीनियम पन्नीमा कसुरै प्याज प्याज गर्नुहोस्।
- ग्रिलमा राख्नुहोस् र माथिल्लो रैकमा 45 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। यो प्याज पनि शिविरमा पकाउन सकिन्छ।
- ग्रिलबाट लिपिएका प्याजहरू हटाउनुहोस् र 10 मिनेटका लागि आराम गर्न तिनीहरूलाई सेट गर्नुहोस्। ध्यानपूर्वक अचम्म र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 57 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 190 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |