एक साधारण मसालेदार बल्लेबाज, ताजा ग्रेटेड वा कटाई स्याउ, र कटा वाले अखरोटले यी सेब सलाखको छाला र स्वादिष्ट बनाउँछ। मैले सेबलाई एक मन्डोलिनको साथ छोयो, तर तपाईले उनीहरूलाई खाना प्रोसेसरको साथ तिर्नु भयो वा धेरै पतले छोप्नु भयो। र सेब छीने को कुनै को आवश्यकता छैन।
स्याउ सलाखों मा केहि पाउडर वाला चीनी उठाओ या उनलाई आइसक्रीम को स्कूप संग गर्म को सेवा गर्नुहोस। तिनीहरू कारमेल सॉस वा एक साधारण वेनिला इमिंग संग राम्रो बहाव हुनेछ।
सम्बन्धित पनीर: ताजा एप्पल केक ब्राउन शुगर माथिको साथ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 स्टिक (1/2 कप) मक्खन (पिघलिएको र थोडा ठंडा)
- 1 कप दाग
- 1 ठूलो अन्डा
- 1/4 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 देखि 1 1/2 कप सेब (पतला कटाई या ग्रेटेड (1 ठूलो सेब)
- 1 कप सबै उद्देश्यको आटा (4 1/2 औंस)
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड नट
- ड्यास नमक
- 3/4 कप अखरोट (कटाई)
- वैकल्पिक: 1/2 कप पाउडर गरिएको चीनी (सिफ्ट)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- एक 8 इन्च स्क्वायर पाक पनी ग्रीस र आटा।
- बिजुली मिक्सरको साथ कटोरा मिश्रणमा, पिघल मक्खन, दाँत, चिनो, अण्डा र वेनिला मिलाउनुहोस्। हल्का र चम्किलो नहुनुहोस्।
- अर्को कटोरामा आटा, बेकिंग सोडा, दालचीनी, अख्तियार र नुन जोडिएको छ। मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्। आटा मिश्रणमा सेब थप्नुहोस् र मिश्रण गर्न हलचल।
- पहिलो मिश्रणमा सेब र आटा मिश्रण जोड्नुहोस्; राम्रोसँग मिल्दैन।
- कटा भ्वाइटमा हलचल।
- तैयार बेकिंग प्यान मा समान बल्लेबाज फैलाउनुहोस्।
- 30 देखि 40 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्।
- ठिक गर्न पङ्क्तिमा प्यान हटाउनुहोस्।
- पाउडर गरिएको चीनीको साथ धमिलो, यदि वांछित वा कारमेल सॉस वा वेनिला इमिंगको बहावको साथमा सेवा गर्नुहोस्।
लगभग 16 बारले बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
- बेक्ड एप्पल पडिंग केक
- पुरानो फैलिएको काठ को चम्मच सेब केक
- ताजा एप्पल क्रेनबेरी केक
- Gooey कारमेल एप्पल केक Caramel Topping संग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 280 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 96 मिलीग्राम |
| सोडियम | 246 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |