यो चिसो सेब सलाद एक हल्का र ताजा ताजा मिठाई बनाउँछ जो पोट लक र दलको लागि एकदम सही छ।
यद्यपि नुस्खाले तल्लो 8 घण्टासम्म सलादको लागि कल गर्दछ भने, यदि तपाईं छोटो समयमा हुनुहुन्छ भने तपाईले त्यसको सेवा गर्न सक्नुहुनेछ। र तयार हुनुहोस् - जब तपाइँ यो डिश बनाउनुहुन्छ, मानिसहरूले तपाईंलाई फेरि फेरि र फेरि बनाउन चाहान्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 20-औंस अनानास बन्द गर्न सक्छ
- 2 tablespoons
- सेब साइडर सिरका
- 1/3 कप शर्करा
- 1 ठूलो अन्डा (हल्का पीडा)
- 1 चम्मच आउँ
- 1 8-औंस कन्टेनर फ्रिज गरिएको whipped (thawed)
- 4 ठूलो सेब (diced)
- 1 कप सानो मार्शस्लows
- 2 कप मूंगफली
यसलाई कसरी बनाउने?
- अनानाल बन्दूकबाट 3-कोर्ट सॉसप्यानमा तरल खान्नुहोस्। सिरका, चिनियाँ, अण्डा र आटा थप्नुहोस्। मोटो नभएर लामो समयसम्म अँध्यारो पार्नुहोस्।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ठूलो कटोरामा राख्नुहोस्। थोरै व्हाइड ह्याप्प जोड्नु, राम्रोसँग जोड्ने संयोजन गर्नुहोस्।
- अनानास बन्दुक, सेब, मार्शमल्ले र मूंगफुटहरू थप्नुहोस्। राम्रो तरिकाले हलचल।
- सम्भावित सेवाको बारेमा लगभग 8 घण्टा पहिले प्रशीतन गर्नुहोस्, यद्यपि यो छोटो समयमा यो सेवा गर्न ठीक छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 468 |
| कुल मोटा | 26 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 114 मिलीग्राम |
| सोडियम | 253 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 16 जी |