ढिलो कुकरले यसलाई ओह-यति-सरल बनाउनको लागि स्वादयुक्त मक्खनको मक्खन र सेउज बनाउन। यो स्वादिष्ट पकवानमा औउलिया साउसेज वा अन्य मसालेदार स्लीक्ड सॉसेज प्रयोग गर्नुहोस् - र मकब्रेड नबिर्सनुहोस्। उत्तम आराम खाना को लागि एक खुली रात मा सेवा गर्नुहोस् र आनंद लें।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 प्याकेज फ्रोजन मक्खन सेन्स, लगभग 1/2 पाउन्ड
- 12 देखि 16 औंस रउल्ला सॉसेज
- 2 कप पानी
- 2 कप
- चिकन भाइरस वा
- वनस्पति भाइरस
- 1 ठूलो घंटी काली मिर्च, कटाई
- 1 ठूलो प्याज, कटाई
- 1 1/2 देखि 2 चम्मचहरु
- क्रेल सिजन , वा स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ढिलो कुकरमा, मक्खन सेम, कटाई र सुईजस , पानी, भाइरस, घण्टी कालो मिर्च र प्याज मिलाउनुहोस्।
- 6 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्।
- क्रियोल सिजन थप गर्नुहोस् र 2 घण्टा लामो समयको लागि खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्, वा जब सम्म सेम निविदा हुँदैन।
- स्वादिष्ट, सान्त्वनात्मक भोजनको लागि मकई रोटी संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 392 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 34 मिलीग्राम |
| सोडियम | 661 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 46 जी |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 22 जी |