चेक कोलोसे या मीठे रोल को लागि यो पारंपरिक पोर्टेबल बिरुवा को एकदम सही छ। तर यो किसानको बीउ भर्तीको लागि कुनै पनि पेस्ट्री फोनमा प्रयोग गर्न सकिन्छ, जस्तै kołaczki वा drozdzówki । यो भरपूर नुस्खा एक किसानको बीउ को चक्कर प्रयोग गरी ताजा जमीनको बीउ को लागि कल गर्दछ। एक खाना प्रोसेसरले समान परिणामहरू उत्पादन गर्दैन, तर म वरिष्ठ स्पाइस ग्रिन्डरसँग राम्रो भाग्य भएको छु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप बीउ (जमीन)
- 1 1/2 कप दूध
- 1 चम्मच वेनिला
- 3 चम्मच मकई सिरप (सेतो)
- 1/2 कप शर्करा
- 3 चम्मच मक्खन
- 2 चम्मच आटा (सबै उद्देश्य)
- 1 पिच नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा, सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। कम गर्मीमा एक फोडा ल्याउनुहोस्।
- प्रायः हिउँदो तापक्रममा गर्मी कम गर्न र 30 मिनेटसम्म उकालो पार्नुहोस्। प्रयोग गर्नु अघि पूर्ण। अगाडी बनाइयो र फ्रिजमा एक हप्तासम्म भण्डार गरिएको हुन सक्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 370 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 21 मिलीग्राम |
| सोडियम | 318 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 44 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 8 जी |