जेली शटमा क्लासिक व्हिस्की सोर पेय अनुकूलन गर्नको लागी यहाँ एक उत्कृष्ट नुस्खा हो। तपाईं लेमन स्वादयुक्त जेलाटिन पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, तर यो धेरै खट्टा हुन सक्छ। यदि तपाईं यसको लागि रोजगारी गर्नुहुन्छ, नींबूको रस काट्नुहोस् र थोडा अधिक सरल सिरप थप्नुहोस्।
थप जटिल Jell-O Shots बनाउन लटका लागि यो नुस्खा प्रयास गर्नुहोस्, त्यसपछि यी पार्टी मनपर्नेहरूमा आफ्नो अन्य मनपर्ने ककटेलहरू अनुकूलन गर्नुहोस्।
- लोकप्रिय मजाकबाट 10 मजेदार जेल्ल हे शट्स
यो नुस्खा एकल, 3-औंस बक्स को जेलेटिन को बक्स हो, जुन सबै भन्दा साधारण साइज हो। यसले लगभग 16 1-औंस दृश्यहरू बनाउनेछ र तपाईं थप बनाउन वा ठूलो कप फिट गर्न नुस्खा गुणा गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 3-औंस प्याकेज अनलभेज जेलिला
- 1 कप उबलते पानी
- 3 औंस
- व्हिस्की
- 2 औंस
- कागतीको रस
- 1 औंस
- सरल सिरप
- 1/4 कप चिसो पानी
- खाद्य रंग (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- व्हिस्की, नींबूको रस , र सरल सिरप मिश्रण गर्नुहोस् र फ्रिजमा चिसो पानी र चिलको साथमा तिनीहरू लगातार तापमान हुन्।
- जेलाटिनलाई एक कटोरामा राख्नुहोस्।
- उज्यालो पानी जोड्नुहोस्, जब जिलेटिन पुरा तरिकाले विलम्बित नभएसम्म हिउँदिरहन्छ।
- ठुलो शराब र पानीको मिश्रण र खानाको रंगमा हिलो (वैकल्पिक)।
- एक पटक सेट अप गर्न को लागि चटका चश्मे , ढालना, वा जेलिला को एक पाना को लागि एक पाक पैन मा डालो। सुझाव: सानो, प्लास्टिकको शटको कप उत्तम छन् किनकी पेय पदार्थले शट आउट बाहिर निस्कन सक्छ।
- तरल सेट सम्म प्रशीतन गर्नुहोस्। (कम से कम 2 घण्टा, तर रातो रातो प्रशोधन सिफारिस गरिएको छ)
- ठुलो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 37 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |