यो अविश्वसनीय रूप देखि सजिलो टारोकोगन अखरोट खैरो मक्खन चटनी नुहाउने लगभग सुन्दर संग लगभग कुनै पनि ताजा माछा संग हुनेछ। यस चटनीको लागि फ्रांसीसी शब्द "बोरेर नोइसेट" हो र यसले पेटमा स्वाद दिन्छ, यो सँगै राख्न निकै सरल र छिटो छ। यी प्रकारका भूरी मक्खन ससहरू पनि चिकन वा ग्रील्ड सब्जमा सेवा गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच अज्ञात मक्खन
- 1/4 कप ताजेको नीलो रस निलो भयो
- 1 चम्मच ताजा भयो
- tarragon
- 2 चम्मच कटा भयो बटुआ
- नमक र ताजा जमीन कालो मरिच स्वाद
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 4 (प्रत्येक 6-अजीब) बेकारी सेतो माछा फाइलहरू (जस्तै किड, बास,
- tilapia, या एकमात्र)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मक्खनलाई सानो साउसेनमा राख्नुहोस् र मध्यम गर्मीमा पिउँनुहोस्। 5 देखि 10 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्, वा मक्खन हल्का खैरो रंगमा लिन्छ र एक पोषक सुगन्ध हुन्छ।
- अखरोट थप्नुहोस् र एक मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- नींबूको रसमा हाल्नुहोस्, उच्च गर्मीमा जानुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- गर्मी बन्द गर्नुहोस् र tarragon, नमक, र ताजा जमीन काली मिर्च जोडेर स्वाद गर्न।
- नमक र ताजा जमीनमा काली मिर्चको स्वादको स्वाद।
- मध्यम मध्यम तापक्रममा एक मध्यम स्किललेटमा तेल हटाउनुहोस् र जबरजस्ती ओपेराले दुवै पक्षमा पकाउनुहोस्।
- मक्खन सस संग गरम सेवा को मा spuned।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 180 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 47 मिलीग्राम |
| सोडियम | 98 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 10 जी |