क्यान्डब्रेड वा ताजिएको पकाएको बिस्कुटको साथ यो सजिलो, उत्कृष्ट चखने लेन्टिल सूप लाई सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सूखे दाल
- 8 कप पानी
- 1 1/2 चम्मचहरू टुक्रा बेकन वा बेकन बिट्स
- 1/2 कप कटा प्याज
- 1/2 कप कटा अजवाइन
- 1/4 कप कटा गाजर
- 3 चम्मचपछाडि अशुद्ध छ
- 1 क्लोभ लसुन कुचल
- 2 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता अरेगानो
- 1 गर्न सक्छन् (14.5 औंस) टमाटर
- 2 चम्मच रक्सी सिरका
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुल्ला दाँत कुकरमा राख्नुहोस्। टमाटर र सिरका को बाहेक 8 कप पानी र बाँकी अवयवहरू थप्नुहोस्।
- 8 देखि 10 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्।
- टमाटर र सिरका थप्नुहोस्। उच्च गर्नुहोस् र गर्मीमा 15 मिनेट लामो हुनुहोस्।
थप स्लोकोकर सूप व्यञ्जनहरू
ढिलो कुकर स्पिलिट मटर सूप पकाउनुहोस्
Crockpot Lentil Soup संग हाम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 223 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 782 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 40 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 14 जी |