तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1
- ग्र्यामर क्रिकर क्रस्ट
- 8 औंस
- क्रीम पनीर (कोठाको तापमान)
- 1 14 औंसले गर्न सक्छ
- खुवाउनु भयो
- 1 6-औंस जलाउन सुन्तलाको रस (ठुलो)
- 1 पन्ट
- कफी क्रीम
- 1/3 कप शर्करा
- वैकल्पिक:
- 1 नारंगी बाट
यसलाई कसरी बनाउने?
मलाई कष्टमा क्रीम क्रीम मीठो सुकेको कन्डिसन दूध र जमेको सुन्तलाको रसमा बिर्नुहोस्। जबसम्म कडा चोटहरू ढाँचा नपनाउनुहोस् ह्याप्चा क्रीम र कपाल मार्नुहोस्। सेतो हराउँदा सम्म एक अर्ब व्हीप्ड क्रीम सुन्तला मिश्रणमा फर्काउनुहोस्। पाई खोलमा स्कूप गर्नुहोस्। माथिको बाँकी राखिएको क्रीम संग। वैकल्पिक नारंगी जेस्टसँग छिडाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 32 9 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 46 मिलीग्राम |
| सोडियम | 167 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 6 g |