अनारको प्रतीक वेलेंटाइन डेको लागि उत्सव देखिन्छ! तिनीहरू एकै ठाउँमा डुब्न सजिलो छन् र स्वादिष्ट र स्वादिष्ट छन्।
Mimosas मूलतः कुनै प्रकार को स्पार्कलिंग शराब हो जसको केहि फलहरु को रस जोड दिए छ! सबै भन्दा परम्परागत सुन्तला रस संग सेवा गरिन्छ, तर धेरै अन्य रस प्रशंसा स्पार्कलिंग मदिरा धेरै राम्रो तरिकाले! एक Mimosa बार एक दुल्हन बौछार वा विशेष ब्रंच मा शैम्पेन सेवा गर्न एक सुन्दर तरिका हो। यो ठूलो चश्मे महंगी बुलबुलीको भन्दा सट्टा पनि सस्ता छ! धेरै नुहाउने रस जस्तै सुन्तला, अनार, सेब साइडर, वा मिश्रित बेरी प्रस्तुत गर्ने प्रयास गर्नुहोस्! सम्भावनाहरू अनन्त छन्!
वेल्टजर जोडेर तिनीहरू सजिलै संग अल्कोहल गर्न सकिन्छ। वेनिला वा श्वेत स्वादले अनारको रस संग विशेष गरी राम्ररी जान्छ! मैले सोचेको थिइनँ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 pint अनार रस
- 1 बोतल स्पार्कलिंग शराब
- गार्निश: अनारको बीउ
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो पिचरमा अनारको रस र स्पार्कलिंग शराब जोड्नुहोस्।
- अनारको बीउ संग शैम्पेन चश्मा र मिश्रणमा मिश्रण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 52 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |