Cilantro - तपाईं या त यो माया गर्छु वा नफरत। तर, यदि तपाईं यसलाई मनपर्छ भने, यो हार्मस नुस्खा तपाईंको लागि हो! Hummus को चिकनी स्थिरता एक सिलिटोरो मोडिङको साथ मिठाई, पुष्ट लेमन स्वाद संग भेटिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (16 औंस) कुखुरा वा गारबान्जो सेन्सको हुन सक्छ
- चक्कुको चिसोबाट 1/4 कप तरल
- 3 देखि 5 चम्मच
- नींबू रस (स्वाद अनुसार)
- 1 1/2 चम्मच
- tahini
- 2 लौंग लसुन, कुचल
- 1/2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 चम्मच सिलेंडर, पतला कटा भयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- ड्रेन चप्पल र क्यान्सरबाट तरल सेट गर्नुहोस्।
- ब्लेन्डर वा खाना प्रोसेसरमा बाँकी अवयवहरू जोड्नुहोस्। कुखुराबाट 1/4 कपको तरल थप्नुहोस्। 3 देखि 5 मिनेटसम्म कम्तिमा मिल्दो र निलो सम्म मिश्रण गर्नुहोस्।
- कटोराको सेवामा राख्नुहोस्, र hummus को केन्द्र मा एक उथाइ राम्रो बनाउनुहोस्। राम्रोसँग जैतूनको तेलको सानो मात्रा (1 देखि 2 चम्मच) थप्नुहोस्।
- अतिरिक्त cilantro संग गार्निश (वैकल्पिक)। ताजा, न्यानो वा टोस्ट गरिएको पिटा रोटी , वा आवरण र फ्रिजको साथ तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 296 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 138 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 42 जी |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 13 g |