एक क्विच सँधै एक लंच वा लंच डिशको लागि राम्रो छनौट हो। यो हैम र स्विस पनीर क्वेय सामाग्रीको क्लासिक संयोजन हो। एक घरको पाईको कस्ट नुस्खाको प्रयोग गर्नुहोस् वा जमे भएका वा तयार बनाइएको फ्रिज गरिएको फ्रस्ट।
पनीर क्वेचमा कटा हरा प्याज वैकल्पिक छन्। यदि तपाईं स्विस पनीरको स्वादको हेरचाह गर्नुहुन्न भने, श्रिड्ड्ड्ड्डडर वा मोन्टरे जैक पनीर प्रयोग गर्न निःशुल्क महसुस गर्नुहोस्। केहि अन्य घटक विचारहरुको लागि विविधताहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाई खोल, नपढिएको, 9 इन्च
- 6 औंस टुक्रा भयो स्विस पनीर
- 6 औंस diced
- ham
- 2 देखि 4 चम्मच पतला कटा हरा प्याज, वैकल्पिक
- 3 ठूला अण्डाहरू
- 1 कप
- भारी क्रीम
- 1/2 कप दूध
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
- ड्यास केन्ने मिर्च
- 1/2 चम्मच सुकेको दाई
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 375 एफ ताप्नुहोस्।
- घरको पेस्ट्री वा फ्रिज फ्रिजको साथ पाई पेस्ट्री तयार पार्नुहोस्। पेस्ट्रीको साथ पाई प्लेट लाइन गर्नुहोस्।
- हरियो प्याजको साथ पाई खोल को तल मा पनीर र हैम को प्रयोग गर्नुहोस, यदि प्रयोग गर्नुहोस।
- मिक्सिंग कटोरामा, क्यान्सर, दूध, नमक, कालो र केनी मिर्च र सुत्ने सरसफाइसँग राम्रो खाडी सम्मको क्यान्सर। ह्याम र टाँसिएको पनीर मा पाई क्रस्ट मा अन्डा मिश्रण डालो।
- 45 मिनेट को लागि प्रीहेटेड ओवन मा सेंकना, या एक चाकू को बीच मा सम्मिलित हुनु साफ हो।
सेवाका लागि पिडाहरूमा क्विच काट्नुहोस्।
विविधताहरू
- बेकिंग पहिले, पतली टमाटर स्लाइसको साथ माथि।
- पनीरको साथ पाई खोलमा पतला कटा घंटी काली मिर्चको 1/4 कप थप्नुहोस्।
- Diced ham को पतला पकाएको बेकन संग बदल्नुहोस्।
- ह्याम र पनीर सँगसँगै क्विचमा 1/2 कप कटाई सुतेड मशरूम थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 381 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 17 जी |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 242 मिलीग्राम |
| सोडियम | 668 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 20 जी |