यो पोर्क इंजेक्शन समाधानको लागि उत्कृष्ट नुस्खा हो। यहाँ गोप्य तपाईंको पोर्क रस भित्र स्वाद र बाहिर प्राप्त गर्न मिश्रणमा जोड्नु हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप / 240 एमएल सेब रस
- 1/4 कप / 60 एमएल साइडर सिरका
- 1/4 कप / 60 एमएल पानी
- 2 चम्मच / 30 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल
- पोर्क रग (मेरो मासुको रूपमा उस्तै रक्सी प्रयोग गर्नुहोस्)
- 2 चम्मच / 30 एमएल वास्तविक मेपल सिरप
- 1 चम्मच / 15 एमएल पिघल मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सुँगुरको मासुको मासुको माटो। सानो प्लास्टिक वा गिलास कटोरामा अन्नपूर्ण तत्वहरू मिलाउनुहोस्।
2. मासु इंजेक्शन सिरिङ प्रयोग गरेर, पोर्कको भुरामा धेरै फरक ठाउँहरूमा मिश्रणलाई इंजेक्शन गर्नुहोस्। यसले एक 8-पाउन्ड पोर्क बट इंजेक्शन गर्न पर्याप्त बनाउँछ। कुनै पनि बाँकी अचयन रद्द गर्नुहोस् जुन सिरिन्ज र कच्चा मासु संग सम्पर्कमा आएको छ।
3. तयारी गरिसकेपछि तयारी पछि 1 हप्तासम्म फ्रिजमा एयर तंग कन्टेनर भण्डारण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 63 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 14 मिलीग्राम |
| सोडियम | 39 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |