अनानाल को रसदार मिठाई हुन सक्छ कि तपाईं लाईटीय कुकीज को विचार गर्दा तुरुन्तै ध्यान दिनुहोस, तर यस रचनात्मक जोडे परिणाम एक सुपर नम कूकी को साथ ऊर्ध्वाधर उष्णकटिबंधीय स्वाद संग परिणाम दि्छ। बचपनको पर्याप्त ओटिएल कूकी होइन, यसले अझै धनीको स्वादलाई धानको स्वाद र दालचीनीसँग ब्राउन शुगरबाट मिलाउँछ। तर यो अनानास को अनपेक्षित फटनी हो जुन रेत मा गर्मी को दिनहरु को उन मीठी सम्झनाहरु को हल गर्न सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप छोटो
- 1/2 कप शर्करा
- 1/2 कप ब्राउन शुगर
- 1 अन्डा
- 1 8 औंस अनानास (कुचल, अज्ञात)
- 1/1 कप कपडा (लुकाइएको)
- 1 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- 1/8 चम्मच सबैस्पेस
- 1/8 चम्मच अखरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वमा ओवन 375 एफ सम्म
- ठूलो कटोरा कटोरामा हल्का र चम्किलो हुन्छ। अण्डा र अनानास मा बिरालो।
- शेष घटक एक मध्यम कटोरा मा एक साथ। गीले अवयवहरूलाई सूखी अवयवहरू जोड्नुहोस् र राम्ररी गठबन्धन गर्न हल गर्नुहोस्।
- घाइते भएकी छिन्। 15 देखि 20 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस् वा कुकिजहरू किनारमा सुनियो।
- 5 देखि 10 मिनेटको लागि प्यानमा ठिक पार्नुहोस्, त्यसपछि कुकुरलाई तार रैकमा छाड्नुहोस् र पूर्णतया ठुलो गर्नुहोस्।
टिप्पणीहरू
तपाईं यो नुस्खामा हल्का वा गहिरो खैरो शर्करा प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ, तर गहिरो खैरोशको शर्कराले केरामेल वा टफीको सुझावको साथ अझ बढी जटिल स्वादको परिणाम पाउनेछ।
उष्णकटिबंधीय स्वाद बढाउनको लागी, अनुहारको लागि 1/2 कप टुक्राको नारियल, बदल्नुहोस्। नारियल टोस्ट गर्न, एक ठूलो तहमा एक ठूलो माटोमा फैलिएको मध्यम तापक्रममा र पकाउनुहोस्, जबसम्म सुनको खैरो हुन्छ। तपाईं टोस्ट नारियल मा माइक्रोवेव मा उच्च 30-सेकेन्ड स्पर्टरमा उच्च, प्रत्येक को बीच घिमिरे सम्म सम्म यो ब्राउन को सही छाया बदल्छ।
अनानास माथि उल्लेखित केकहरू 1/2 कप राम्रो सुखार्न र कुखुराको स्थानमा कडा कटा मर्सिचिन चेरीहरू प्रतिस्थापन गरेर कुकीजमा घुमाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 9 0 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 60 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |