यो मूंगफली मक्खन meringue कुकीज बनाउन को लागी यति सरल छ, केवल अण्डा ह्व्वाइट, मूंगफली मक्खन, पाउडर गरिएको चीनी, र कटा मूंगफलीहरू। तपाईंले यी मूल meringue कुकीजहरू पनि आनन्द उठाउन सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 कप सिफल्ट कन्फेक्शनरको शाइन
- 1/2 कप मूंगफली मक्खन
- 2 अण्डा सफेद, कोठा को तापमान
- 1/2 कप नमकीन मूंगफली (कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कठोर चोटहरू बनाउँदो अङ्ग्रेजीलाई मार्नुहोस्; छुट्याइएको।
- एक मक्खन कटोरा मा धीरे - धीरे सिंकित कन्फेक्शनरों को शिकारी को रूप मा मूंगफली मक्खन मा राम्रो तरिकाले जोडयो। पिटेको अन्डा सेतो सट्टामा फोल्ड गर्नुहोस्।
- खैरो कपाल, पर्ची पेन्ट, वा सिलिकन म्याटको साथ कवर कुकी पानाहरू। कागजमा चम्मचौलाहरू द्वारा बल्टर छोड्नुहोस्। प्रत्येक कुकीलाई कटा मूनफिटहरूसँग छिर्नुहोस्।
- 37 मिनेटमा 10 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्। प्यानमा कूल र त्यसपछि कागजबाट हटाउनुहोस्।
2 दर्जन कुकीहरू बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 63 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 30 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |