यो मूंगफली मक्खन कुकीजहरू केवल आमाको जस्तै हुन्। कुकीजहरू दानेदार र भूरा शर्कराको संयोजन सँगसँगै मूंगफली मक्खन र छोटो बनाइन्छ।
कूकी आटाले पिकको साथ पछाडि अघिको साथ थिचिएको छ।
यो पनि हेर्नुहोस्
क्लासिक मूंगफली मक्खन कुकीज मक्खन संग बनाइयो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/4 कपको आटा, मर्नु भन्दा पहिले उकालो वा हिउँद
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 कप छोटो
- 1/2 कप मूंगफली मक्खन
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 1/2 कप प्रकाश ब्राउन शुगर, प्याक
- 1/2 चम्मच वेनिला
- 1 अन्डा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 375 एफ
- ग्रीक पेक पानाहरू वा पेन्चन्ट पेपरको साथ लाइन।
- एक कटोरा मा, आटा, नुन र पाक पाउडर मिलाउनुहोस्; छुट्याइएको।
- एक मिक्सिंग कटोरा मा एक इलेक्ट्रिक मिक्सर संग, क्रीम को छोटो, मूंगफली मक्खन, र शकर को रोशनी र बहाव सम्म सम्म। भेनिला र अन्डामा मार
- आटा मिश्रणमा हलचल, राम्रो मिश्रण।
- आकार मिश्रण 3/4-इन्च बलमा; तयार पाक पानाहरूमा राख्नुहोस्।
- प्रत्येक कुकीलाई काँटाका ट्यागहरूसँग फ्लैट गर्नुहोस्; अँध्यारोमा काँधमा डुबेर डुब्नको लागी यसलाई मूंगफली मक्खन कुकुर आटालाई चिपकाउन।
- लगभग 10 देखि 12 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा कुखुराको मक्खन कुकीज बनाउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 83 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 72 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |