यो मूंगफली मक्खन कुकीज चंकको मूंगफली मक्खनसँग बनाइन्छ। कुकिजहरू नरम र chewy मूंगफली मक्खन कुकुर हुन् जुन फोहोरको टाँसनका साथ बनाइएको हस्ताक्षर रिजल्टहरू।
फोटोको कुकिजहरू यो नुस्खाको साथ बनाइयो, तर मैले मलाई मलाई मूंगफली मक्खन प्रयोग गरे।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 1/2 कप दृढतापूर्वक हल्का खैरो शर्करा प्याकियो
- 1/2 कप मक्खन वा मार्जारिन
- 1/2 कप क्रन्टी मूंगफली मक्खन
- 1 ठूलो अन्डा
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/1/1 कप कपडाका सबै आटा, 6 1/2 औंस
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन 400 देखि 400 एफ (200 सी / ग्याँस 6)।
- एक मक्खन कटोरामा बिजुली मिक्सरको साथमा, मक्खन र कुखुराको मूंगफली मक्खनले हल्का र भित्ता सम्मको कपाल र सेतो र भूराको शरिर। चिकनी र राम्रोसँग मिल्दो नभएसम्म क्यान्डयुक्त मिश्रणमा अण्डा र वेनिलालाई हराउनुहोस्।
- एक कटोरा मा आटा, नुन र पाक सोडा मिलाउनुहोस्। धीरे - धीरे क्रीमयुक्त सामाग्री मा आटा मिश्रण मिश्रण।
- हल्का चक्कु हातहरू प्रयोग गरेर, 1-इन्च बलमा मूंगफली मक्खन कुकी आटाको आकार राख्नुहोस् र पेर्चन्ट पेपर-आधारित (वा अनियमित) कुकी पानाहरूमा 2 इन्च खाली राख्नुहोस्।
- काँटामा कालो डुङ्गा र आटाको बलमा थिच्नुहोस्, क्रिस क्रस डिजाइन बनाउँनुहोस् र कुकिजहरूलाई थोपा बनाउनुहोस्। प्रत्येक प्रेस पछि आटामा काँध डुबाउनुहोस्।
- लगभग 7 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा बेक गर्नुहोस्, वा कुकिलो हल्का रूपमा किनारको वरिपरि खारेज गरिन्छ।
- Airtight कंटेनरमा मूंगफली मक्खन कुकीज भण्डारण गर्नुहोस्।
कुकीहरू लगभग 3 दर्जन मूंगफली मक्खन बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
- नरम मूंगफली मक्खन चॉकलेट चिप कुकीज
- मूंगफली मक्खन कचरा काट्ने-बाहिर
- चकलेट चिप्सका साथ क्यूब्याक कुकीज
- चकलेट चिप्सका साथ मूंगफली मक्खन ओटमील बार्स
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 87 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 25 मिलीग्राम |
| सोडियम | 137 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |