यो निर्दोष, कम-मोटा लासगना रंगीन सब्जिहरु बाट चकित हुन्छ, यो एक स्वस्थ र पौष्टिक भान्सा डिश बनाइन्छ। तपाईं अगाडी यो सब्जी लेसागना तयार गर्न सक्नुहुन्छ र खाना पकाउन तयार नभएसम्म फ्रिज गर्न सक्नुहुन्छ। यदि तपाईले गर्नुभयो भने, लासगना ओवनमा राख्नु अघि 20-30 मिनेटको लागि कोठाको कोठामा उभौं।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच
- जैतून का तेल
- 1 लसुन क्लोव, कुचल
- 1 मध्यम प्याज (पतला कटाई)
- 1 1/2 कप क्रिमिनी मशरूम (कटाई)
- 1 अजवाइन स्टक (कटाई)
- 1 मध्यम गाजर (diced)
- 1 मध्यम जक्र (कटाई)
- 1 पहेंलो स्क्वैश (कटाई)
- 1 28-औंसले टमाटरहरू कुचाउन सक्छ
- 2 चिसो टमाटर पेस्ट
- 1 चम्मच ओरेगनो (वा मिश्रित इटालियन जडी बूटी)
- ताजा जमीन कालो मिर्च
- 2 ह्यान्डबल बच्चाहरु पालक सलाद पत्तियां (लगभग कटा भयो)
- 1 15-औंस टब रिक्ति (वसा रहित वा कम फैट)
- 8-औंस न्यु-कुक लासागना नूडल्स
- 3/4 कप shredded मोजोरजार पनीर (मोटो कम)
यसलाई कसरी बनाउने?
ओवन पहिले 375 डिग्री सम्म ओवन र नस्टस्टिक खाना पकाउने स्प्रेको साथ 11 x 7-इन्च पकाउने डिश कोट।
एक ठूलो ससनी मा हीट तेल। 1 मिनेट को लागि साउटे लसुन, प्याज, मशरूम, अजवाली, गाजर, जच र स्क्वाश पछि। सब्जहरू नरम नभएसम्म 10 मिनेटको लागि धीरज सेतु। टमाटर, टमाटर पेस्ट, जडीबुटी र केही काली मिर्च जोड्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्, त्यसपछि 10 मिनेटको लागि सिमरमा घटाउनुहोस्। पालकमा हलचल।
बेकिंग डिशको तलमा एक कप चटनी फैलाउनुहोस्। नूडल्सका साथ शीर्ष, यसको पछि आधा रिक्ति पनीर; ससको अर्को तह जोड्नुहोस्, पछि नूडल्स र बाँकी रिकोटा पनीर। बाँकी नूडल्स र चटका साथ जारी राख्नुहोस्, चटका साथ समाप्त। मोजजारेला र 30 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। 8 सेवा गर्दछ।
प्रति सेवा: कैलोरी 303, फ्याट 37 बाट कैलोरी, कुल फैट 4.1 जी (साइड 1.5 ग्राम), कोलेस्ट्रॉल 42 मिलीग्राम, सोडियम 461 मिलीग्राम, कार्बोहाइड्रेट 50.6 ग्राम, फाइबर 4.6 ग्राम, प्रोटीन 15.8 ग्राम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 289 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 28 मिलीग्राम |
| सोडियम | 433 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 14 जी |