कार्बनिक राष्ट्र आत्माको मेलोडी बुलिस एक मसालेदार खूनी मैरी मिक्सको लागि यो नुस्खा साझा गर्न दयालु थियो।
तपाईले पाउनुहुनेछ कि यो मिश्रण मानक नुस्खा भन्दा धेरै जटिल छ। सस र मसालेको संयोजन एक उत्कृष्ट आधार बनाउँछ जुन केवल एक आत्मा र टमाटरको रस चाहिन्छ जब तपाईं पेयको लागि तैयार हुनुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 15 औंस Worcestershire सॉस
- 1 औंस जैतून का रस
- 1 औंस
- कागको रस
- 1/2 चम्मच घोडाहरू
- 1/2 चम्मच सरस (डिजोन)
- 3/4 चम्मच प्यापिका
- 1/4 चम्मच प्याज पाउडर
- 1/4 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच
- काली मिर्च
- 3/4 औंस गर्म चटनी
- 1/2 चम्मच पनीर नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- 15 औंसको मिश्रण बनाउन माथिको अवयवहरू जोड्नुहोस्, जुन फ्रिजमा भण्डारण गर्न सकिन्छ।
- खूनी मैरी बनाउन को लागी कार्बनिक राष्ट्र वोदका वा कार्बनिक राष्ट्र गिन र टमाटरको रस स्वाद गर्न को लागी।
वा यी फुटबल-प्रेरित पेयहरूको लागि मिश्रणको आधारको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस् ...
संतों स्लेश मैरी:
- माथिको मिश्रणको साथ सुरू गर्नुहोस्:
- 1 चम्मच cumin थप गर्नुहोस्
- Celery को ठूलो स्टक
- पर्ल प्याज
- पकाएको गाजर र बेल काली मिर्च
- माथिको एक धनी अन्धकार बियर संग।
थप नयाँ अर्लिन्स संत ककटेल ...
Colts Kicker:
- माथिको मिश्रणको साथ सुरू गर्नुहोस्:
- 2 Tbsp को जे विल्बर बीबीक्यू सॉस थप्नुहोस्
- सम्पूर्ण लहसुन लौंग, आधामा कटाईयो।
- पकाएका Asparagus , मशरूम र हरियो बीन्स ।
- यदि तपाईं साहसी महसुस गर्दै हुनुहुन्छ र घरमा केही थप सुँगुर पसलहरू जानुहुन्छ भने अगाडि जानुहोस् र त्यहाँ एक मार्फत।
- मध्य-अँध्यारो बियरको साथ शीर्ष (म एक पोष्ट गरिएको सुझाव दिन्छु)।
थप इन्डियनपोलिस कलट्स ककटेल ...
Recipe Courtesy: ओर्गेनिक राष्ट्र आत्माहरूको मेलोडी बुल्ल। क्रिस चुरिल्लाको लागि विशेष धन्यवाद।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 79 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,043 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |