मिक्सोलॉजिस्ट एलन कट्जले यो शानदार खातिर आधारित कॉकटेल सिर्जना गरे जुन कस्मपोलान्टसँग धेरै समान छ र वसन्त र गर्मीको पक्षका लागि उपयुक्त छ। म यसलाई माया गर्छु किनभने यो स्वादको एक सरल मिश्रण हो र शराबमा हल्का (गेककनेक सेक मात्र 31.6 प्रमाण हो), यसलाई ब्रंच, वर्षा, र कुनै पनि सजिलो, अझ सुन्दर, अवसरको लागि एकदम राम्रो बनाउनुहोस्।
अर्को चेरी म चेरी ब्लास्सो टिनीको बारेमा मजा लिन्छु कि यो क्योटो खट्टा र अन्य खाईको ककटेलको साथमा, वास्तवमा कसरी देख्न सकिन्छ बहुमुखी खालका ककटेलमा। न्यानो खालको मोडमा फसेको लागि, तपाईंले यी पेयहरू ताजा पार्नुहुनेछ र आशा राख्नुहुन्छ कि यसले आत्माको लागि नयाँ प्रशंसा गर्नेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस Gekkeikan
- साख
- 1/2 औंस
- Cointreau ओरेंज लिकर
- 1/2 औंस
- क्रेनबेरीको रस
- स्प्ल्याश
- कागतीको रस (ताजा)
- 2 ड्यासहरू
- सुन्तला बिट्टरहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
Recipe Courtesy: Gekkeikan Sake for Allen Katz
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 133 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |