पूर्वी युरोपियनहरूले मीठे र खट्टाको स्वादको संयोजनलाई मात्र मनपर्छ किनकि तिनीहरूले खानाहरू सुरक्षित राख्न मन पराउँछन्। यहाँ प्यारा-र-खट्टा छनौटको लागि अद्भुत नुस्खा छ। पोलिशमा, यो sododko-kśśnym ogórkiem (SWOHD-koh KVASH-nim oh-GOORR-kyem) को रूपमा चिनिन्छ। मिठाईको लागि बानी बसाल्छ। यो एक मात्र हो र यसलाई गरम-पानी नहाउने आवश्यकता छैन, त्यसैले जार नभए जार्रेड ब्रेक फ्रिज हुने (दुई हप्तासम्म) हुनुपर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 25 मध्यम छनौट कर्कर (धोएको र कटाई 1/4 इन्च मोटी)
- 6 मध्यम प्याज (पतली रङहरु मा कटौती)
- 2 हरियो काली (धोएको र घाइते)
- 3 मिनिटेड लौंग लसुन
- 1/2 कप पनीर नमक (वा कोषेर नमक)
- 3 कप साइडर वा सेतो सिरका
- 5 कप शर्करा
- 2 चम्मचका दालहरू
- 1 1/2 चम्मच अजवालीको बीउ
- 1/2 चम्मच लौंग (पुरा)
- 1 चम्मच हल्दी
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरामा, प्याजहरू, हरियो काली, लसुन र नुनसँग कचौराहरू मिलाउनुहोस्। 3 घण्टा चल्न दिनुहोस्।
- एक ठूलो ससनी मा, चीनी, दाई को बीउ, अजवाली को बीउ, लौंग र हल्दी संग सिरका मिश्रण। एक फोडा ल्याउनुहोस्।
- सॉसप्यानमा खनिज तरल थप गर्नुहोस् र फेरि फोडा ल्याउनुहोस्। बीचमा, कटाईका ककुलहरू, तरकारीहरू, र मसलाहरूसँग 8 बाँच्ने क्वार्ट जारहरू भर्नुहोस्, कडा रूपमा पैकिङ गर्नुहोस्। जब सिरका मिश्रण फोडामा फर्काउँछ, तुरुन्तै यसलाई 1/4-इन्टर हेडस्पेस छोडेर जारमा राख्नुहोस्। बाँझिएको लिपिहरू र रङहरूसँग राख्नुहोस्, तिनीहरूलाई मास्क। सफा कपडा र ठुलो माथि माथ्नुहोस्। सेवा गर्न तैयार नभएसम्म फ्रिज प्रशस्त ठिक हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 17 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 223 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |