बेक्ड सेम र हट कुत्तहरू एक प्राकृतिक संयोजन हुन्। यदि तपाइँ गर्म कुत्तों मनपर्दैन भने ह्याम, मसालेदार सॉसेज, या टर्की ह्याममा डिश बनाउनुहोस्। वा चिकन वा टर्की हट कुत्ताहरू प्रयोग गर्नुहोस्। यदि तपाईं धेरै कुत्तों को धेरै ब्रान्डहरुमा संरक्षकहरु देखि बचन चाहते हो, असुरक्षित गर्म कुत्तों को चुन्नुहोस।
सेन्सर र गर्म कुकुरहरू बजेटमा सजिलो छन्। केही दाई, भूरा शर्करा, वर्कस्टर्सशायर चटनी, र क्याचअप थप स्वाद थपियो। स्वाद कोलाउनको लागि सेम क्यास्सेल कम तापमानमा सुस्त हुन्छ।
क्यान्डब्रेड वा बिस्किट्स र स्वादिष्ट परिवारको भोजनको लागि सलाद थप्नुहोस्। यो पकाएको सेम र तातो कुकुर पुलार्ने अन्य मल्टेलम छनोट हो। यो बिस्किट टपिंग र केहि पनीरसँग पकाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप कटा प्याज
- 1/2 कप क्याचअप
- 1/4 कप गुलाब
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच सरसफाइ
- 1/2 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
- 2 डिब्बे (16 औंस प्रत्येक) बेक्ड सुँगुर र टमाटर चटनी (सेतो कप) मा सेम
- 6 हट कुकहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक साथ प्याज, केचअप, गुलाब, भूरा शर्करा, सरसों, र वर्कसेर्सशायर सॉस संग मिश्रण गर्नुहोस्। मिश्रणलाई मिश्रण गर्नुहोस् र मिश्रण गर्नुहोस्।
- एक 2-क्वार्ट क्यासेरोलमा मौरीकृत सेम मिश्रण चकलेट र 300 मा 1 1/2 देखि 2 घण्टासम्म सेंकना।
- बीन्समा फ्रान्कहरू व्यवस्थित गर्नुहोस् र 30 मिनेट लामो समयको लागि बेक गर्नुहोस्।
विविधताहरू
- सेप्टेम्बरको साथ सेमहरूमा कटा पकाएको बेकनको 1/4 देखि 1/2 कप।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 192 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 586 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 44 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 7 g |