यो स्वादिष्ट पित्रीहरू हल्का र चम्किलो सानो डोनट्स हुन्, नाश्ता वा कफी नाचको केकको लागि एकदम सही। र तिनीहरू हरा हरियो टमाटरको आनन्दको लागि उत्कृष्ट तरिका हो।
उनलाई दालचीनी शर्करामा रोल गर्नुहोस् वा सिरपसँग न्यानो सेवा गर्नुहोस्।
फ्रिटरहरू पनि राम्रोसँग स्थिर रहन्छन्, ठुलो पिसाब र ओवन वा माइक्रोवेवमा न्यानो।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
फ्राइड ग्रीन टमाटरहरू श्रीरचा मेयोनेजसँग
स्क्वाश फ्रिटरहरू पनीरसँग
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/4 देखि 2 1/2 कप सबै प्रयोजनको आटा (10 देखि 11 औंस)
- 1/3 कप दाग गरिएको चीनी
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच बेकिंग सोडा
- 2 ठूलो अन्डा
- 3/4 कप दूध
- 4 चम्मच मक्खन (पिघलिएको)
- 1 कप हरियो टमाटर (पतला कटाई)
- 1 कप मक्का कर्नेल
- 1/2 कप दालचीनी शर्करा
- पाउडर गरिएको शिकारी, वा सिरप, सेवाको लागि
यसलाई कसरी बनाउने?
- गहिरो, भारी प्यानमा, 365 डिग्री फारेनरीमा तेलको लगभग 2 देखि 3 इन्चको गर्मी।
- चिसो पानी, बेकिंग पाउडर, नमक र सोडा संग 2 1/4 कपको आटा मिलाउनुहोस्। हरियो टमाटर र मकमा हलचल।
- अर्को कटोरा मा, अण्डा दूध र पिघल मक्खनको साथ। मिश्रणमा पहिलो मिश्रणमा हलचल। मोटो ब्याटर गर्न आवश्यक भएमा थप आटा थप्नुहोस्। ब्याटेरले आफ्नो आकारलाई हटाउँदा तातो तेलमा खसेको हुनुपर्छ।
- 5 देखि 6 फ्रिटरको ब्याचहरूमा कार्य गर्दै, बिटर तेलले ब्याट्रीलाई हट तेलमा राख्नुहोस्। लगभग 3 मिनेटको लागि कुकुर, वा गहिरो गोल्डेन ब्राउन सम्म, लगभग आधे बाटो तिर।
- कागजको तौलहरू डिल गर्न हटाउनुहोस्। दालचीनी शर्करामा रोल, पाउडर गरिएको शर्कले धूल, वा मेपल सिरप वा सुनको क्यान्सर सिरप संग सेवा गर्दछ।
लगभग 32 देखि 36 फ्रिटर बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 341 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 135 मिलीग्राम |
| सोडियम | 794 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 10 जी |