पान भुना हुआ मिर्च एक सुपर सजिलो साइड डिश नुस्खा छ जसले घण्टी मिर्चमा प्राकृतिक मीठोपन ल्याउँछ। तपाइँ मनपर्ने रङहरूको कुनै पनि संयोजन प्रयोग गर्नुहोस्! बेल मिर्च एक अद्भुत वनस्पति हो (प्राविधिक रूप देखि एक फल, तर एक veggie को रूप मा बेचा) जो फाइबर र भिटामिन सी मा अधिक हो।
पाक कलाको काली मिर्चले आफ्नो मीठापन ल्याउँदछ र तिनीहरूलाई धेरै निविदा बनाउँछ। तिनीहरू रोस्ट चिकन , मासुलोफ , ग्रील्ड स्टिक वा एक पोर्क भुनाको साथमा स्वादिष्ट रूपमा सेवा गरिरहेका छन्।
आज तपाईं बजारमा घण्टी काली मिर्चका विभिन्न रंगहरू भेट्टाउन सक्नुहुन्छ; नारंगी बाट बैंगनी र पहेंलो देखि सेतो देखि। यस सरल र पोषक नुस्खाको लागि उत्तम लगाउनेहरू छान्नुहोस्। र संधै मिर्चहरू किन्नुहोस् किनकि कुनै चोट वा नरम स्पट, र निलो छालाको साथ।
मिर्च तयार गर्न, तिनीहरूलाई आधेमा काट्नुहोस् र दुई पट्टि अलग। शीर्ष स्टेमसँगै बीउ र धेरै झिल्लीहरू हटाउनुहोस्। मिर्च राम्रोसँग कुल्ला गर्नुहोस् र स्ट्रिप्स वा काट्ने मा काट्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 रातो काली मिर्च, स्ट्रिप्समा काट
- 1 हरित घंटी काली मिर्च, स्ट्रिप्समा काट्नुहोस्
- 1 नारंगी घंटी काली मिर्च, स्ट्रिप्समा काट्नुहोस्
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 2 चम्मच पानी
- 1/2 चम्मच सूखे इटालियन मसाला
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिर्च तयार पार्नुहोस् र अलग।
- ठूलो स्किलेटमा, जैतून का तेल मध्यम गर्मीमा उचाल्नुहोस्। सबै मिर्च सबै एकैचोटि जोड्नुहोस्।
- मरिच साउथ, स्ट्राइकिंग र बारम्बार घट्छ, जब मरिच खालहरू पनीर सुत्न थाले र ध्रुवमा खरानी बदल्छन्। पानी, इटालियन मसला, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्। प्यास ढाक्नुहोस् र एक मिनेटको लागि कुकुर भाप गर्नुहोस्।
- प्यानलाई अनलक गर्नुहोस्, एक मिर्च लामो समयको लागि मरिचलाई हल गर्नुहोस्, त्यसपछि तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 61 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 53 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |