शैतानको पंच एउटा सजिलो टक्कुला ककटेल हो जुन म्याक्सिकनको आत्माले एक जोडे फलको स्वाद दिन्छ। लिमोनसेलोको मीठो स्वाद मिश्रण र राम्रो मिश्रणले राम्रो मिश्रणको राम्रो ब्लान्को टाइलको साथ ।
यो खट्टे ककटेल हेलोवीन पार्टनरहरू वा कुनै वर्षका लागि कुनै वर्षको लागि एकदम राम्रो छ।
2 भाग टेक्ला, 1 भाग प्रत्येक नारंगी तरकारी, लिमोनसेलो, खट्टा मिक्स र 1/4 भाग सुन्तलाको रस को अनुपात राखेर पंच कटोरा भर्न यो नुस्खा वृद्धि गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- टेक्ला
- 1 औंस
- नारंगी तरकारी
- 1 औंस
- limoncello
- 1 औंस
- खट्टा मिक्स
- ड्यासको
- सुन्तलको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शेकरमा बर्फको साथ सामग्रीहरू डाल्नुहोस् ।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- खट्टा वा हाईबलका गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 58 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |