यो सजिलो क्रेक पोट पोर्क चोप्स प्याज सूप मिश्रण सँग बनाइन्छ। सब्जिहरु यो पूरा भोजन बनाउन बर्तनमा थपिन्छन्।
यो स्वादिष्ट, असामान्य नुस्खा एक बर्तन मा एक संपूर्ण भोजन हो। आवश्यक रूपमा आवश्यक रकम समायोजन गर्न महसुस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 देखि 6 पोर्क चोप्स
- 1 लिफा प्याज सूप मिश्रण
- 1/2 कप पानी
- 1/2 2 देखि 2 पाउन्ड आलु, खुम्च्याइएको र हल्लाहरू वा चौथाईहरू मा कटौती (अधिमानतः रातो स्लिन्ड वा युकोन सुन)
- 1 ठूलो प्याज, कडा कटा
- 4 देखि 6 माध्यम गाजर, 1 इन्च स्लाइसमा काट्नुहोस्
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्रोक बर्तनमा पोर्क चोप्स राख्नुहोस्।
- चारैतिर र chops बीचको सूप मिलाउनुहोस्।
- पानी थप्नुहोस्।
- खुर्सानी प्याज, आलु र गाजर जोड्नुहोस्।
- उच्च सेटिङमा कुकिलो 3 1/2 देखि 4 घण्टा वा LOW 6 देखि 8 घण्टासम्म कुकुर।
4 देखि 6 सम्म सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
लिस्लको 3-इन्ग्रिएन्ट क्रोक पोट पोर्क चपप्स
टमाटर र मिर्चको साथ मसालेदार कंधो पोर्क चोप्स
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 391 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 89 मिलीग्राम |
| सोडियम | 105 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 32 g |