यो सुशील पोर्क बट रोस्टले आलु र एक पक्षको सब्जीको साथ स्वादिष्ट खाना बनाउँछ, वा स्यान्डविचमा बार्बेक्यू सस संग यो सेवा गर्दछ।
नामको बावजुद पोर्क बट वा बोस्टन बट, एक काँटा कि सुँगुरको क्यान्सरको माथिल्लो भागबाट आउँछ। पोर्क कंधे वा ताजा पोर्क पिकनिक पनि यस नुस्खामा प्रयोग गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 पाउण्ड
- पोर्क बट (बोस्टन बट, वा पोर्क क्यानर; बेकार)
- 1 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच ग्राउण्ड जीरा
- 1 चम्मच कोषेर नमक
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता थिम
- 1 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच प्याज पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन 450 डिग्री एफ।
- पोर्कबाट नेट हटाउनुहोस्।
- मसला र जडी बूटीहरू मिलाउनुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। सबै पोर्क मा रूकाउनुहोस्।
- एक भारी कुखुरा को उच्च गर्मी मा गरम गर्नुहोस र सबै पक्षहरु मा भुना भयो। कास्ट आयरन वा भारी ओवन-सुरक्षित कुञ्जी प्रयोग गर्दा, पोर्क छोडेर कुकिलो छोड्नुहोस्। अथवा, पोर्क ट्राफिक वा बेकिंग प्यानमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। पन्नीको साथ राख्नुहोस्।
- भुट्टामा ओवनमा राख्नुहोस्, 325 एफ सम्म तापमान घटाउनुहोस्, र 3 घण्टाको लागि भुनावट। अनलक गर्नुहोस् र अर्को घण्टाको लागि भुनावट जारी राख्नुहोला, वा भुइँमा टाढा टाँस्न नसक्ने।
- बाक्कोड्यू toppings र पक्षहरु संग खीएको पोर्क सैंडविच को लागि shredded सेवा या मेक्सिकन-शैली मसालेहरु र toppings संग, tortillas संग सेवा। तपाईं मसिड आलु र एक तरकारी सब्जी सँगसँगै सेवा गर्न सक्नुहुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 443 |
| कुल मोटा | 27 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 172 मिलीग्राम |
| सोडियम | 413 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 47 g |