यी माढक खुट्टाहरू बिखन र गहिराइमा पूर्णतया सुकेको छ।
माढक पैदलहरू पहिला नींबू रस र पानीको मिश्रणमा खाईन्छ र त्यसपछि तिनीहरू लेपित र गहिरो तलामा छन्। यदि चाहियो भने केही जडीबुटी र मसाले नींबू रस र बर्फमा थप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 देखि 2/2 पाउन्ड सानो माढक पैदल
- 1/3 कप नींबूको रस
- कुचल बर्फको 1 ट्रे
- 2 कप सब्जी तेल वा छोटो (गहिरो फ्राइङको लागि)
- 1/3 कप दूध
- 2 अण्डा, अलग
- 2 चम्मच वनस्पति तेल
- नमक र ताजा जमीन काली मिर्चको ड्यास
- वैकल्पिक: ड्यास केनी मिर्च
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 चम्मच लसुन पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- माढक खुट्टाहरू सफा गर्नुहोस्। ठूलो कटोरामा राख्नुहोस्; नींबूको रस संग छिटो र कुचल बर्फ संग लुगा लगाउनुहोस्। माढकका खुट्टालाई 30 मिनेट 1 घण्टासम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
- ओवन 200 सेन्टर सम्म ताप्नुहोस् वा हट सेटिङ।
- गहिरो सॉसस्पान् वा कुकिलो वा गहिरो फ्राइरमा, सब्जीको तेलको लगभग 2 इन्च ताप्न वा 375 एफ सम्म छोटो छ।
- पेपर तौलिएका साथ ठूलो ठूलो पकाइएको प्यान पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्।
- एक मध्यम कटोरा मा, दूध, अण्डा, र 2 चम्मच तेलको साथ बिस्कन्छ।
- कठोर नहुँदा अण्डा गोठालोहरू मार्नुहोस्; दूध र अण्डा जिरोइन मिश्रणमा राख्नुहोस्।
- अर्को कटोरामा आटा र लसुन पाउडर जोड्नुहोस्; राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- माढ र खुट्टाको जमीन काली मिर्चको साथ माढक खुट्टा छिराउनुहोस्, र एक सानो काली काली मिर्च, यदि प्रयोग गरिरहन्छ; दूध-अण्डा मिश्रणमा प्रत्येक माढको टाउको डुबाउनुहोस्, त्यसपछि आटा र लसुन पाउडर मिश्रणमा ड्रेज राम्रो तरिकाले कोट गर्न।
- ब्याचहरूमा काम गर्दै, सुनको खैरो, लगभग 2 मिनेट सम्म गरम वसामा लेपित माढक खुट्टा तान्नुहोस्। एक स्लटेड चम्मच संग, पेपर तौलिया-लाइन पैनमा पठाउनुहोस्। ती पूर्व ओवनमा राख्नुहोस् त्यसपछि ब्याचिंग ब्याच गर्दा गर्म राख्नको लागि।
4 देखि 6 सम्म सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
- सजिलो ओवन फ्राइड चिकन ड्रमस्टिक
- मसालेदार फ्रि चिकन स्ट्रिप्स
- फ्राइड बेकन र पान्को पोर्क टेंडरलोन पदोन्नति
- देश फ्राइड स्टिकको साथ मलाई मलाई
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 921 |
| कुल मोटा | 81 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 56 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 74 मिलीग्राम |
| सोडियम | 311 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 38 जी |
| आहार फाइबर | 11 जी |
| प्रोटिन | 14 जी |