हो, यो विश्वास गर्नुहोस् वा होइन, तपाईं आफ्नो कर्तव्यमा लासागना पकाउन सक्नुहुन्छ। निश्चित गर्नुहोस् कि तपाइँ यो नुस्खालाई हल नगर्नुस् वा तपाईले सजिलै निर्माण गर्नुभएका तहहरू नष्ट गर्नुहुनेछ। मालफाडा नूडल्स, उर्फ, मिनी लासागना नूडल्स, यो नुस्खाको लागि प्रयोग गर्ने सबैभन्दा राम्रो किसिम हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1-1 / 2 पाउन्ड दुबई मैदान मासु
- 2
- प्याज , कटाई
- 4 लौंग लसुन, मिनिड
- 48-औंस जार chunky पास्ता सस
- 14-औंसले टमाटरहरू घटाउन सक्छ, अचम्म लाग्दैन
- 3/4 कप पानी
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 15-औंस कन्टेनर भाग-स्किम रिकोटा पनीर
- 1/4 कप कटा अजवा
- 1 अन्डा, पीटा
- 3 कप टुकडा मोोजराजेल पनीर
- 16 औंस प्याकेज माफिया नूडल्स (मिनी लासागना नूडल्स)
- 1/2 वटा कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो स्किलेटमा, कटाई प्याज र लसुनको साथमा खैरो भुइँमा गोडा। सीजनको नमक र काली मिर्चको स्वाद। राम्रो तरिकाले नाली। स्पेगेटी सॉस , diced टमाटर, र पानी थप्नुहोस्। 10-15 मिनेट सिम
2. ठूलो कटोरीमा, रिकोटा पनीर, अजवा र अण्डालाई मिलाउनुहोस् र राम्रोसँग हराउनुहोस्। मोजजारला पनीर को आधा जोड्नुहोस्। 5-6 मा क्रोकोपोट क्वार्ट्ज गर्नुहोस्, एक प्याला बीउ सस राख्नुहोस्। त्यसपछि मामालाडा नूडल्स को एक तह संग शीर्ष।
शीर्ष 1 कप मोजर्जेला पनीर, अधिक जमीन मासु चटनी, त्यसपछि पनीर मिश्रण को एक तह। Crockpot 3/4 पूर्ण भर्नका लागि तहहरू दोहोर्याउनुहोस्। क्रोकपोटको आवरण गर्नुहोस् र 6-7 घण्टाको लागि कम खाना पकाउनुहोस् - स्टिर नगर्नुहोस्। पर्मेसन पनीर संग र माथि सेवा।
3. यदि तपाईसँग नयाँ छ भने, हटटर क्रोकपोट , 4-5 घण्टा पछि जाँच गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 555 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 120 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,412 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 37 g |