गत वर्षमा, उत्कृष्ट व्यञ्जनहरूको आधा बेकन पकाएर सुरु भयो। यो सरसफाइ आधारित बारबेक्यू सस स्वाद संग भरी छ र धेरै चीजहरु को लागि एकदम सही छ। यसले एक बलियो सरसफाइ स्वाद प्रदान गर्दछ, गर्मीको स्पर्शको साथ, र पर्याप्त मिठो यसलाई रोक्न। यो पोर्क पोर्क को लागि एक सही सस हो, तर बर्गर मा पनि राम्रो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 स्लाइस बेकन
- 1 प्याज, पतला कटा
- 3/4 कप (180 एमएल) पहेंलो कालो रङ
- 1/4 कप (60 एमएल) हनी
- 3 चम्मच (45 मिलीलीटर) केचअप
- 2 चम्मच (30 एमएल) साइडर सिरका
- 1/2 चम्मच (2.5 मिलीलीटर) मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) ग्राउन्ड जीउ
यसलाई कसरी बनाउने?
1 कुक बेकन एक मध्यम कुञ्जी मा लगभग कुरकुरा सम्म।
2. बेकन हटाउनुहोस् र पक्कै पनि हटाउनुहोस्।
3. स्किलेटमा प्याज थप्नुहोस् र नरम र अपारदर्शी सम्म पान्नुहोस्। कटा बेकन थप्नुहोस् र बाँकी अवयवहरू थप्नुहोस्। कम गर्मीमा सिमाना गर्नुहोस्, कहिलेकाँही राम्रोसँग मिलेर अँध्यारोमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 41 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 202 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |