यदि तपाईं लाल मरिच सस बनाउन कसरी रुचि राख्नुहुन्छ, यो नुस्खा एक मसालेदार बारबेक्यू सस को लागि छ कि खाना पकाने को समयमा मासु मा ब्रश वा साइड सॉस को रूपमा सेवा गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गर्न सक्छ
- गोलभेडा को अचार
- 3/4 कप (180 एमएल) पानी
- 3/4 कप (180 एमएल) चिनी
- 8 औंस (250 एमएल) Tabasco (वा त्यस्ता चटनी)
- 1 चम्मच (5 एमएल) लाल मिर्च फ्लेक्स
- 1 चम्मच (5 एमएल) केयेन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै सामाग्रीहरू एक सस्यानमा मिलाउनुहोस्। 10 मिनेटको लागि कम मा गर्मी।
2. ठिक गर्न अनुमति दिनुहोस्। यो चटनी एक महिना को लागि एयरटाइट कन्टेनरमा फ्रिजमा भण्डारण गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 34 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 73 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |