यी स्वादिष्ट क्यान्सर मिफिन्स थोडा मीठो हुन्छन्, र मक्खन, खट्टा क्रीम, र हनीले तिनीहरूलाई अचम्मको नरम र धनी बनाउँछ।
मक्खन संग मक्खन र जाम संग नाश्ता या ब्रंच को साथ सेवा, या उनलाई लंच या रात को साथ सेवा। तिनीहरू मिर्च, सेम वा सागहरूसँग कमाल छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 3/4 कप कुनामा
- 1 3/4 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच बेकिंग सोडा
- 5 चम्मच मक्खन (पिघलिएको)
- 3 चम्मचौं शताब्दी
- 2 ठूलो अन्डा
- 1/2 कप दूध
- 1/2 कप खट्टा क्रीम
- 1 चम्मच हनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनलाई 425 डिग्री एफ (220 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस 7) ताप्नुहोस्। ग्रीस मफिन कप (10 देखि 12 सम्म) वा पेपर लिनका साथ रेखा।
- एक कटोरा मा आटा, cornmeal, बेकिंग पाउडर, नमक, र बेकिंग सोडा को मिश्रण। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- एक मक्खन कटोरामा, पिसाब मक्खन र चिन्ता सँगसँगै बिस्कन्छ। अँध्यारोमा जबसम्म राम्रोसँग मिश्रित हुन्छ। मधुको साथ दूध र खट्टा क्रीम जोड्नुहोस्; मिश्रण गर्न को लागी
- राम्रो मिश्रित मा हलचल सम्म सम्म मिश्रण।
- तैयार मफिन कप मा स्कूप गर्नुहोस्।
- 14 देखि 16 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, राम्रो तरिकाले खैरो कपाल।
* यी मफिनहरू एकदमै मीठो हुन्छन्। यदि तपाईं एक savory मफिन चाहनुहुन्छ भने, चीनी मा फिर्ता कटौती वा बन्द। यदि तपाईं मीठो मफिन चाहनुहुन्छ भने, अर्को चम्मच वा दुईवटा कुञ्जी थप्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 184 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 97 मिलीग्राम |
| सोडियम | 261 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |