यस द्रुत र सजिलो फिटा एपटिजरको लागि कुनै खाना पकाउने आवश्यक छैन! Feta एक महान पनीर को लागि संधै तपाईंको फ्रिज को रखरखाव को लागी यो सजिलै संग एक प्यारा एपेटाइजर या नाश्ता मा बदलन सकिन्छ। राम्रो स्वाद र प्रस्तुतीकरणको लागि फटाको सम्पूर्ण भागहरू, कुरकुराको सट्टा खरीद गर्नुहोस्।
ताजा या सूखे जडी बूटी (या मसाला) फटा स्वादको लागि प्रयोग गर्न सकिन्छ, यद्यपि प्रायजसो ताजा ताजा जडीबुटीहरू धेरै स्वादिष्ट हुन्छन्। एक अपवाद भनेको फटा (या बकरी पनीर) मा छिटो छिटो छ। यो फेटा बगेट वा तपाईंको मनपर्ने रोटी, प्लस जैतून र मुर्गाको स्लाइसको साथ यो सेवा गर्नुहोस्।
ताजा र सुकेको जडीबुटीका लागि विचार
पनीरमा एक, वा धेरै प्रकारका जडी बूटीहरू प्रयोग गर्नुहोस्। ताजा अजमोद, थाइमे र अरेगनो विशेष गरी राम्रो छन्। तुलसीले राम्रो काम गर्दछ। वा, सानो मात्रामा ताजा टकसाल प्रयास गर्नुहोस्। पछि, सुकेको डाई मेरो मनपर्ने सूखे जडीबुटी हो।
फेटा कति ताजा हुन्छ?
Feta लामो समय सम्म तपाईंको फ्रिजमा ताजा रहन्छ, विशेष रूपले जब तरलमा राखिएको छ (पानी, प्लसको सानो नमक, ठीक काम गर्दछ)। यदि फिटा खराब भएको छ भने, यो गंधमा खोस्नु र स्वाद हुनेछ। मैले आफ्नो फ्रिजमा हप्ताको लागि राखेको छु, र यो खराब भएन। आदर्श रूपमा, तथापि, तपाईंले 2 हप्ता भित्र प्रयोग गर्नुहुने साना भागहरू खरीद गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 lb. feta पनीर
- 2 चम्मच अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल
- 2 चम्मच ताजा ताजा जड़ीबुटी (पतला कटाई वा सूखे जडी बूटी र / वा मसाले, तल हेर्नुहोस्)
- वैकल्पिक: 1 चम्मच। रातो कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम आकारको प्लेट वा सेवा प्रवाहमा फटा राख्नुहोस्।
- माथिको बहाव तेलको तेल।
- फेटा मा जडी बूटियों र लाल मिर्च फेंक।
- यदि तपाइँ ताजा जडीबुटीहरू प्रयोग गर्नुहुन्छ भने, तपाईं प्लेटलाई जडीबुटीको कफी स्प्रिंग्सको साथ कमाउन सक्नुहुन्छ। एक कटाईदार बगुनेट वा पटाखेहरूसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 140 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 34 मिलीग्राम |
| सोडियम | 347 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |