यो क्रकोपोट सुन्तलाको पोर्क भुनाको सुन्तला रस, मसाले, र अन्य सामग्रीको साथमा एक ढिलो पकाइएको पोर्क कंधा हो । यो सुँगुरको रूख चावल वा नूडल्ससँग स्वादिष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पोर्क कंधे रोस्ट, 3 देखि 4 पाउन्ड, ट्रिममिड (पोर्क बट)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
- 1 सानो हुन सक्छ (6 औंस) जमे भएका सुन्तला रस ध्यान, ठुलो
- 1/4 कप ब्राउन शुगर
- 1/8 चम्मच ग्राउण्ड नटग
- 1/8 चम्मच जमीन
- allspice
- 3 चम्मचको चिसो 3 चम्मचौं चिसो पानीको साथ मिलाइयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- ढिलो कुकरमा पोर्क कंधाको रूख राख्नुहोस्; नमक र कालो मिर्चले छिटो
- एक कटोरी मा, सुन्तला रस को ध्यान राख्नुहोस, भूरी शर्करा, अखरोट र allspice; सुँगुरको रूख माथि राख्नुहोस्। कवर गर्नुहोस् र HIGH मा 1 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्। LOW सम्मको गर्मी घटाउनुहोस् र 8 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्।
- सेवा गर्नु अघि, रसबाट चर्को स्किम छोड्नुहोस् र खाना पकाउने रसहरू एक सानो साउसेनमा राख्नुहोस्। एक फोडा र पकाउनुहोस्, अँध्यारो नभएसम्म स्वादगर्दै, र जालहरू केन्द्रित हुन्छन्।
- आटा र पानीको मिश्रणमा बिस्किएको र मोटो नभए सम्म पकाउन जारी राख्नुहोस्। सुँगुरको रूखको साथ मोटो रस को सेवा गर्नुहोस्।
सुझावहरू
- यो बिस्कुट वा रोल, चावल, र पूर्ण सलामको लागि सलाद संग सेवा गर्नुहोस्।
- तरल पदार्थमा बोसो कम गर्न सजिलै एक विभाजित विभाजकमा रसहरू रोक्नुहोस्।
- लेफ्टिनो पोर्क कटाई वा कटाईयो र धेरै व्यञ्जनमा थपियो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 637 |
| कुल मोटा | 35 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 16 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 215 मिलीग्राम |
| सोडियम | 403 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 60 g |