फलफूलको स्वादको साथ एक मोटो-मुक्त vegan couscous अनाज नुस्खा! Couscous प्रसोधित अनाज को लागि एक छिटो र सजिलो शाकाहारी या शाकाहारी नाश्ता विकल्प बनाउँछ वा यदि तपाईं दलिया को ऊब छ। नाश्ते को लागि यो भरने र संतोषजनक नारंगी र केला couscous को कोशिश करो। यो पनि वस्तुतः मोटो-मुक्त छ!
यदि तपाईंलाई नाश्ताको लागी अचम्म लाग्नु पर्छ भने, के तपाईंले क्वीनोमा नाश्ताको लागि प्रयास गर्नुभयो? तपाईं पूर्ण हुनुपर्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप पानी
- 1 कप सुन्तला रस
- 1 कप couscous
- 1 केला, कटा भयो
- दालचीनी र नाटाम, स्वाद गर्न
- म्यापल सिरप, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सानो साउसेन मा लगभग उबलने सम्म हीट पानी र सुन्तला रस। कुखुरा, आवरण थप्नुहोस् र गर्मी बन्द गर्नुहोस्।
5-10 मिनेटसम्म बस्न अनुमति दिनुहोस्, कुखुरा नरम नभएसम्म।
कटा हुआ केलामा थप्नुहोस्, र थोपा दालचीनी र नटम साथ छिटो र मेपल सिरपको एक स्पर्शको साथ टाउकोमा बज्छ।
तीन सर्भर बनाउँछ।
पोषण जानकारी, प्रति सेवा (क्यालोरी गणना बाट):
क्यालोरी: 306, फैट बाट क्यालोरी: 6
% सिफारिस गरिएको दैनिक मूल्य:
कुल मोटाई: 0.7 ग्राम, 1%
कोलेस्ट्रॉल: 0 मिलीग्राम, 0%
सोडियम: 10 मिलीग्राम, 0%
कुल कार्बोहाइड्रेट: 66.7 ग्राम, 22%
आहार फाइबर: 4.1 ग्राम, 16%
प्रोटीन: 8.4 ग्राम
भिटामिन ए 4%, भिटामिन सी 75%, कैल्शियम 3%, फलाम 5%
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 280 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 61 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 8 जी |