एसिर्न स्क्वाश जस्तै र स्क्वैश व्यंजनहरू भरियो? एक स्वस्थ शाकाहारी र उच्च फाइबर सम्पूर्ण अनाज जौ र भिडीको भराई प्रयोग गरेर एसिड स्क्वाश बनाउनुहोस्। एक सेगन संस्करणको लागि, मक्खनको सट्टा जैतून का तेल वा एक सेक्सी मार्जिनिन प्रयोग गर्नुहोस्।
यो नुस्खा नेशनल बार्ली फूड्स काउन्सिलको शिष्टाचारको रूपमा साझा गरिएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मोती जौ
- 1/2 कप कटा प्याज
- 1/2 कप कटा अजवाइन
- 1 कप टुकडा गाजर
- 1/4 कप मक्खन, जैतून का तेल वा सेगन मार्जिनिन, विभाजित
- 3 कप सब्जीको शरिर
- 1/2 चम्मच थिम
- 2 मध्यम एसिड स्क्वैश, ठुलो र बीउ हटाइयो
- नमक, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मी मा एक ठूलो सस्यान मा, 2 चम्मच मक्खन मा जौ हल्के ढंग देखि खैरो रंग को बक्से मा सूट जौ, प्याज, अजगर, र गाजर। वनस्पति भाइरस र थाइमा थप्नुहोस्। फोडा ल्याउन। गर्मी, आवरण घटाउनुहोस् र 45 मिनेट उकालो वा जौ निविदा हो र तरल अवशोषित हुन्छ।
- बीचमा, स्क्वाशले ग्याँसिएको पाकिएको डिशमा राख्छ, काट्टि-साइड तल। 400 मिनेटमा 30 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा स्क्वैश निविदा हुन्छ। ओवनबाट घुमाउनुहोस् स्प्र्याश हटाउनुहोस्, कट-साइड अप गर्नुहोस्। नमक संग हल्का छिटो
- स्क्वाश केन्द्रहरूमा पकाएको जौ मिश्रणको चम्मच बराबर अंश। 2 चम्मच मक्खन मक्खन, जैतून को तेल या शाकाहारी मार्जिनिन संग बहाव।
- भित्री स्क्वैश हलहरू ओवनमा फर्काउनुहोस्। 20 मिनेट लामो समयको लागि 350 डिग्री बान्नुहोस्। 4 उदारतापूर्वक व्यञ्जन वा प्रवेश सर्भर बनाउँछ।
प्रति सेवा: कैलोरी 408, प्रोटीन 12 ग्राम, वसा 13 ग्राम, कार्बोहाइड्रेट 67g, कोलेस्ट्रॉल 32 एमजी, फाइबर 9ग, सोडियम 731 एमजी।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 437 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,478 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 67 g |
| आहार फाइबर | 14 जी |
| प्रोटिन | 13 g |