यो मासु रहित "मासु" लुगा भण्डार गरिएको शाकाहारी मैदान मासु गोदामको साथ बनाइएको छ। Gimmeean उत्तम काम गर्दछ। तपाईले प्रायजसो ठूला सुपरमार्केटमा प्रशोधित उत्पादन सेक्शनमा भेट्टाउनुहुनेछ।
Recife र Lightlife.com को फोटो शिष्टाचार
मासुको बदामको साथ खाना पकाउने? शाकाहारीहरूका लागि यहाँ केहि मासु-मुक्त मासुको विकल्प छ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 स्लाइस सम्पूर्ण गेहूं रोटी
- 14 औँ "जिम लीन" ग्राउण्ड बीफ विकल्प (लाइटलाइन ब्रान्ड सबै भन्दा सुपरमार्केटमा उपज खण्डमा छ)
- 1/2 c इटालियन फ्लैट पात अजवा (कटाई)
- 3 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 मध्यम प्याज (कटाई)
- 1 मध्यम गाजर (कटाई)
- 1 अन्डा (वा सेगन अन्डा प्रतिस्थापन, Ener-G वा अन्य)
- 1 टिस्स जैतून का तेल
- ड्यास नमक (वा स्वाद)
- काली मिर्च (वा स्वाद)
- 1 कप चिकन मरिराारा सस
यसलाई कसरी बनाउने?
ओवन पहिरन 375 डिग्री र हल्का तेल वा गैर-स्टिक स्प्रेको साथ 8 x 5 लोफ प्यान स्प्रे गर्नुहोस्।कटोरामा रोटी राख्नुहोस्। हट ट्याप पानीसँग आवरण गर्नुहोस्। यसलाई लगभग 5 मिनेटको लागि बस्नुहोस्, त्यसपछि बिस्तारै सम्भव पानीको निचोड निस्कनुहोस्, त्यसपछि सुक्खा कटोरामा घुमाउनुहोस्।
शाकाहारी बीफ संश्लेषण, अजय, लसुन, प्याज, गाजर, अण्डा, र तेल थप्नुहोस्। नमक र काली मिर्चले उदारतापूर्वक मौसम, त्यसपछि एक साथ मिश्रण गर्नुहोस्।
यो यसको लागि आफ्नो हात प्रयोग गर्न सजिलो हुनेछ।
जब अवयवहरू राम्रोसँग मिलाइएका छन्, भुइँमा खसेको प्यानमा राख्नुहोस्। ढोका को माथि चिकन र ढोका को माथि मा marinara सस फैलाउछ। हल्का रूपमा पन्नीको पाना स्प्रे गर्नुहोस्, त्यसपछि प्यानको आवरण गर्नुहोस्, स्प्रेड साइड डाउन गर्नुहोस्।
लगभग 35 मिनेटको लागि पूर्व ओवनमा बेक गर्नुहोस्, त्यसपछि पन्नी हटाउनुहोस् र अर्को 30 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 426 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 142 मिलीग्राम |
| सोडियम | 543 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 36 g |