एन्जिलको टाइटलको उत्पत्तिबारे मैले सुनाएको कथा भनेको छ कि यो निषेधको समय वरिपरि एक लोकप्रिय मिठाई ककटेल थियो । नाम समाप्त ककटेल, एक क्रीमले पर्वत को एक चेरी संग सही ठाँउ मा टाँसिएको जस्तो देखिन्छ।
कुनै पनि दरमा, यो एक उत्कृष्ट अनौठो छ र केहि व्यञ्जनहरू सम्पूर्ण creme de कोकोओ छोड्नुहोस् र अरूले 30 मिनेटको लागि समाप्त पेय भर्ना भने भन्छन्। यसले यसले यसलाई आकारको राख्न राख्दछ र जब त्यहाँ कुनै बर्फ समावेश गरिएको छैन, यो सानो कलर राख्न राम्रो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 औंस
- सेतो creme de कोको
- 1/4 औंस
- maraschino liqueur
- 1/4 औंस
- आधा - आधा
- गार्निश:
- maraschino चेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- सेतो क्रीम डी डे कोको एक सिर्डियल वा ककटेल ग्लासमा राख्नुहोस् ।
- माथि मास्साइनोइन मदिरा फ्लोट गर्नुहोस्।
- माथिल्लो र आधा माथि उचाल्नुहोस्।
- एक maraschino चेरी संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 37 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |