क्याम्पारी र बियर? यो एक अजीब संयोजन जस्तो लाग्न सक्छ, तर न्यूयर्क शहरमा सीमट्रेसको पामेला विज्निजरले साबित गरेको छ, यसले काम गर्न सक्छ। यो एक शानदार मिक्स र ठेठ क्याम्परी ककटेल देखि एक राम्रो परिवर्तन हो।
छायाकार ककटेल मा विज्नेट्जर को ठंडा कडा एपर्टिफ ताजा ताजा चूने र थोडा हनी सिरप संग छ, साथै सेन्ट जर्ज स्प्रिसिस देखि विक्षिप्त रास्पबेरी रक्सी संग। त्यो केवल केहि पटक सम्मिश्रण पछि, एक क्यालिफोर्निया क्रिफ्ट शिल्प जोडिएको छ र मिक्स गरिएको बर्फ मा सेवा को लागी।
यो नुस्खा एक बिरुवामा तपाईंको बियर र एपरिफि प्राप्त गर्न एक राम्रो तरिका हो र आकस्मिक डिनरहरू, विशेष गरी ती व्यक्तिहरूलाई बारबेक्यूमा साझेदारी गर्न एक मजेदार पेय हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस Campari
- 1 औंस चूनेको रस
- 1/2 औंस
- हनी सिरप (1: 1 अनुपातमा पानीको शहद)
- 1/2 औंस सेन्ट जर्ज रस्पबेरी लिकर
- 1 1/2 औंस एन्डरसन घाटी आईपी
- गार्निश: सुन्तला र नीलो स्लाइसहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- आईक्रीलाई एक ककटेल शिकारीमा बाहेक सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् ।
- हल्ला हल्लाउनुहोस् ( केही पटक हिलाउनुहोस् ) र टिनमा बियर थप गर्नुहोस्।
- कुकुर बर्फको साथ हाईबल गिलास भर्नुहोस्।
- गिलासमा पेय रोक्नुहोस् ।
- सुन्तला र चूना र एक बालाको स्लाइसको साथ गार्निश।
Recipe Courtesy: Campari
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 211 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 20 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 10 जी |
| प्रोटिन | 12 जी |